YT16W
| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
YT16W 16000rpm(19040×g), 10*5ml, Mikro Masaüstü Yüksek Hızlı Santrifüj
Özellikler:
1. Fırçasız motor, kirlilik yok, bakım gerektirmez.
2. Mikroişlemci kontrolü, hızı, zamanı, çalışırken RCF'yi gösteren LCD ekran, 10 çeşit fren ayarı, basit bir şekilde çalışır.
3. Elektrikli kapak kilidi, süper hız, dengesizlik koruması.
4. Santrifüj gövdesi yüksek kaliteli çelikten, paslanmaz çelik hazneden, güvenli ve güvenilirdir.
5. Rotor, iş miline özel konik manşonla bağlanır, yükleme basit ve hızlıdır, yön yoktur.
6. 3 katmanlı koruma çeliği kapağı ve ideal santrifüj sonucunu elde edin
YT16W Teknik Parametreler:
| Maks. Hız | 16000rpm |
| Maks. RCF | 19040×g |
| Maks. Kapasite | 10×5ml |
| Zaman Aralığı | 0~99dk59s |
| RPM/RCF Dönüştürme | Evet |
| Gürültü (dB) | ≤ 55 |
| Sıcaklık | Normal |
| Hız/Aralık | 10 Çeşit |
| Hız Doğruluğu | ±20 dev/dak |
| Sıcaklık Doğruluğu | / |
| Gerilim (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Boyut (G x D x Ymm) | 355×270×205mm |
| Net Ağırlık (Kg) | 16kg |
| Sertifikalar | CE, ISO ve Kalibrasyon raporu mevcuttur |
YT16W için Uyumlu Rotorlar
| Sipariş No. | Rotor | Maksimum Hız (rpm) | Maksimum Hacim (ml) | Maks.RCF(×g) |
NO31001
|
Açılı Rotor | 16000 | 40×0.2ml | 19040 |
NO31002
|
Açılı Rotor | 16000 | 24×0.5ml | 18480 |
NO31003
|
Açılı Rotor | 16000 | 12×1.5/2ml | 17940 |
NO31004
|
Açılı Rotor | 16000 | 10×5ml | 17880 |
NO31005 |
Açılı Rotor | 14000 | 20×1.5/2ml | 15580 |