YT16W
| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
| Aantal: | |
YT16W 16000 tpm (19040 × g), 10 * 5 ml, micro-tafelblad hogesnelheidscentrifuge
Functies:
1. Borstelloze motor, geen vervuiling, onderhoudsvrij.
2. Microprocessorbesturing, LCD-display dat de snelheid, tijd, RCF in werking aangeeft, 10 soorten reminstellingen, eenvoudig te bedienen.
3. Elektrisch dekselslot, supersnelheid, bescherming tegen onbalans.
4. Het centrifugelichaam is gemaakt van hoogwaardig staal, roestvrijstalen kamer, veilig en betrouwbaar.
5. Rotor is verbonden met de spil door een speciale conische huls, waardoor het laden eenvoudig en snel is, geen richting.
6. 3-laags stalen beschermkap en krijg het ideale centrifugatieresultaat
YT16W Technische parameters:
| Max. Snelheid | 16000 tpm |
| Max. RCF | 19040×g |
| Max. Capaciteit | 10×5 ml |
| Tijdbereik | 0~99min59s |
| RPM/RCF-conversie | Ja |
| Ruis (dB) | ≤ 55 |
| Temperatuur | Normaal |
| Acc/Dec | 10 soorten |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±20r/min |
| Temperatuurnauwkeurigheid | / |
| Spanning (V/Hz) | Wisselstroom 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Afmeting (B x D x Hmm) | 355×270×205mm |
| Netto gewicht (kg) | 16KG |
| Certificaten | CE-, ISO- en kalibratierapport zijn beschikbaar |
Aangepaste rotoren voor YT16W
| Bestelnr. | Rotor | Maximale snelheid (tpm) | Maximaal volume (ml) | Max.RCF (×g) |
NO31001
|
Hoekrotor | 16000 | 40×0,2 ml | 19040 |
NO31002
|
Hoekrotor | 16000 | 24×0,5ml | 18480 |
NO31003
|
Hoekrotor | 16000 | 12×1,5/2 ml | 17940 |
NO31004
|
Hoekrotor | 16000 | 10×5 ml | 17880 |
NO31005 |
Hoekrotor | 14000 | 20×1,5/2 ml | 15580 |