ИТ5А
| Доступност: | |
|---|---|
| Количина: | |
ИТ5А 5000 обртаја у минути, 4*300 мл, дизајн претходног хлађења, столна центрифуга, подршка за окретање/микроплоча/фиксни ротор
Карактеристике:
* Широко се користи у области банке крви. Болница и лабораторија.
* Дизајн претходног хлађења за ИТ5АР, 10 врста убрзања и успоравања
* Више од 10 ротора по вашем избору
* Мала брзина, ниска бука, компактан дизајн и мале вибрације
* ЛЕД екран прилагођен кориснику пружа параметре брзине, времена и температуре.
* Фреквентни мотор без четкица са великим обртним моментом, без загађења прахом, бесплатно одржавање, брзо се повећава и смањује
* Сензор неравнотеже и сензор прекорачења брзине, тело центрифуге је направљено од висококвалитетног челика, веома сигурно.
* Електрично закључавање поклопца, заштита од прекомерне брзине, заштита од превисоке температуре и заштита од неравнотеже.
ИТ5АР технички параметар -- подршка за претходно хлађење
| Макс. Брзина | 5000рпм |
| Макс. РЦФ | 4730×г |
| Макс. Капацитет | 4×300мл |
| Временски опсег | 1~9х59мин |
| РПМ/РЦФ Цонверт | Да |
| бука (дБ) | ≤ 60 |
| Температура | -20℃~40℃ |
| Ацц/Дец | 10 врста |
| Спеед Аццураци | ±20р/мин |
| Прецизност температуре | ±1℃ |
| напон (В/Хз) | АЦ 220В/110В 50ХЗ 15А |
| Величина (Ш к Д к Хмм) | 640×665×420 мм |
| Нето тежина (кг) | 118КГ |
| Цертификати | ЦЕ, ИСО и извештај о калибрацији су доступни |
ИТ5А технички параметар
| Макс. Брзина | 5000рпм |
| Макс. РЦФ | 4730×г |
| Макс. Капацитет | 4×300мл |
| Временски опсег | 1~9х59мин |
| РПМ/РЦФ Цонверт | Да |
| бука (дБ) | ≤ 60 |
| Температура | / |
| Ацц/Дец | 10 врста |
| Спеед Аццураци | ±20р/мин |
| Прецизност температуре | / |
| напон (В/Хз) | АЦ 220В/110В 50ХЗ 3А |
| Величина (Ш к Д к Хмм) | 620×450×355 мм |
| Нето тежина (кг) | 52КГ |
| Цертификати | ЦЕ, ИСО и извештај о калибрацији су доступни |
Одговарајући ротори за ИТ5А/ИТ5АР
| Ротор НО. | Тип ротора | Максимална брзина (о/мин) | Запремина (мл) | Макс. РЦФ(*г) |
5А-1
|
Окретни ротор (округла чаша) | 4000 | 4×300мл | 3180 |
5А-2
|
Окретни ротор (квадратна чаша) | 4000 | 4×300мл | 3150 |
5А-3 |
Свинг ротор | 4000 | 4×24×7мл | 3150 |
| 4000 | 4×24×5мл | 2750 | ||
| 4000 | 4×18×10мл | 3140 | ||
5А-4 |
Ротор за микроплоче | 4000 | 2×4×96 бунар | 2910 |
5А-5 |
Ротор за микроплоче | 4000 | 2×4×48 бунар | 2300 |
5А-6
|
Свинг ротор | 5000 | 4×1×50мл | 4730 |
| 5000 | 4×1×100мл | 4730 | ||
5А-7
|
Свинг ротор | 4000 | 4×2×50мл | 3200 |
| 4000 | 4×2×100мл | 3020 | ||
| 4000 | 4×4×15мл | 3200 | ||
| 4000 | 4×6×15мл | 3200 | ||
| 4000 | 4×8×15мл | 3200 | ||
| 4000 | 4×12×5мл вакуумска епрувета | 2480 | ||
| 4000 | 4×12×7мл вакумска епрувета | 2760 | ||
| 4000 | 4×12×10мл вакуумска епрувета | 2790 | ||
| 4000 | 4×8×10/7/5мл вакуумска епрувета | 2790 | ||
| 4000 | 4×6×10/7/5мл вакуумска епрувета | 2790 | ||
| 4000 | 4×4×10/7/5мл вакуумска епрувета | 2790 | ||
5А-8
|
Фиксни ротор | 5000 | 6×15мл | 2540 |
5А-9
|
Фиксни ротор | 5000 | 12×15мл | 3080 |
5А-10
|
Фиксни ротор | 5000 | 24×15мл | 3500 |
5А-11
|
Фиксни ротор | 5000 | 30×15мл | 3830 |
5А-12
|
Фиксни ротор | 5000 | 4×50мл | 2520 |
5А-13
|
Фиксни ротор | 5000 | 6×50мл | 2850 |
5А-14
|
Фиксни ротор | 5000 | 12×50мл | 3860 |
5А-15
|
Фиксни ротор | 4000 | 24×50мл | 2970 |
5А-16
|
Фиксни ротор | 5000 | 4×100мл | 2630 |
5А-17
|
Фиксни ротор | 5000 | 6×100мл | 3130 |
5А-18
|
Фиксни ротор | 4000 | 12×100мл | 2970 |