| Доступност: | |
|---|---|
| Количина: | |
МП-2500 центрифуга за микроплоче је тренутна центрифуга специјално дизајнирана за микроплоче.
Погодан је за:
0,2 мл трака за ПЦР тубу
8×0,2 мл ПЦР епрувете
ПЦР плоче са 96 или 384 јажица
Различите стандардне ПЦР микроплоче (укључујући обложене)
Карактеристике:
◆ Два режима рада: инцхинг и тимеинг
◆ Тренутачно убрзање до 2800 о/мин и заустављање за 6 с са електронском кочницом
◆ Капљице са зида се брзо уклањају
◆ Ефикасно побољшава резултате ПЦР експеримента
◆ Отварање горњег поклопца 95° за лак рад
![]() |
Зауставите се за 6 с |
![]() |
Једноставан за руковање | ||
![]() |
Инцхинг анд режим мерења времена |
![]() |
Готово тихо трчање |
Спецификације:
| Параметри Модел | МП-2500 |
| Волтаге | ДЦ24В,2А |
| Тајмер | 1с~99с (кратко окретање) |
| Мак.Спеед | 2800рпм |
| Мак.РЦФ | 600кг |
| Мак.Ротор Радиус | 63мм |
| Капацитет | 8×0,2 мл ПЦР епрувете/0,2 мл ПЦР епрувете / ПЦР плоча са 2×96 јажица |
| Ниво буке | ≤55дБ |
| Време успоравања | 6с |
| Време убрзања | ≤ 15с |
| Повер | 48В |
Спољне димензије (Ш×Д×В) |
220к245к200 (мм) |
Напомене: Инструмент долази са 2 адаптера за плочу.