YT5A
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
| Antall: | |
YT5A 5000rpm, 4*300ml, forkjølingsdesign, bordsentrifuge, støttesving/mikroplate/fast rotor
Funksjoner:
* Mye brukt innen blodbank. Sykehus og laboratorium.
* Forkjølingsdesign for YT5AR, 10 typer akselerasjon og retardasjon
* Mer enn 10 rotorer for ditt valg
* Lav hastighet, lav støy, kompakt design og liten vibrasjon
* Brukervennlig LED-display gir hastighet, tid og temperaturparametere.
* Børsteløs frekvensmotor med stort dreiemoment, ingen pulverforurensning, gratis vedlikehold, rask hastighet opp og ned
* Ubalansesensor og overhastighetssensor, sentrifugehuset er laget av høykvalitetsstål, veldig trygt.
* Elektrisk lokklås, beskyttelse mot overhastighet, beskyttelse mot overtemperatur og ubalanse.
YT5AR teknisk parameter -- støtte forkjøling
| Maks. Fart | 5000 rpm |
| Maks. RCF | 4730×g |
| Maks. Kapasitet | 4×300 ml |
| Tidsområde | 1~9t59min |
| RPM/RCF Konverter | Ja |
| Støy (dB) | ≤ 60 |
| Temperatur | -20℃~40℃ |
| Acc/des | 10 typer |
| Hastighetsnøyaktighet | ±20r/min |
| Temperaturnøyaktighet | ±1℃ |
| Spenning (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ 15A |
| Størrelse (B x D x Hmm) | 640×665×420 mm |
| Nettovekt (Kg) | 118 kg |
| Sertifikater | CE, ISO og kalibreringsrapport er tilgjengelig |
YT5A teknisk parameter
| Maks. Fart | 5000 rpm |
| Maks. RCF | 4730×g |
| Maks. Kapasitet | 4×300 ml |
| Tidsområde | 1~9t59min |
| RPM/RCF Konverter | Ja |
| Støy (dB) | ≤ 60 |
| Temperatur | / |
| Acc/des | 10 typer |
| Hastighetsnøyaktighet | ±20r/min |
| Temperaturnøyaktighet | / |
| Spenning (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ 3A |
| Størrelse (B x D x Hmm) | 620×450×355 mm |
| Nettovekt (Kg) | 52 kg |
| Sertifikater | CE, ISO og kalibreringsrapport er tilgjengelig |
Matchende rotorer for YT5A/YT5AR
| Rotor NR. | Rotortype | Maks hastighet (r/min) | Volum (ml) | Maks RCF(*g) |
5A-1
|
Svingrotor (rund kopp) | 4000 | 4×300 ml | 3180 |
5A-2
|
Svingrotor (firkantet kopp) | 4000 | 4×300 ml | 3150 |
5A-3 |
Svingrotor | 4000 | 4×24×7ml | 3150 |
| 4000 | 4×24×5 ml | 2750 | ||
| 4000 | 4×18×10 ml | 3140 | ||
5A-4 |
Mikroplaterotor | 4000 | 2×4×96 brønn | 2910 |
5A-5 |
Mikroplaterotor | 4000 | 2×4×48 brønn | 2300 |
5A-6
|
Svingrotor | 5000 | 4×1×50 ml | 4730 |
| 5000 | 4×1×100 ml | 4730 | ||
5A-7
|
Svingrotor | 4000 | 4×2×50 ml | 3200 |
| 4000 | 4×2×100 ml | 3020 | ||
| 4000 | 4×4×15 ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×6×15 ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×8×15 ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×12×5ml vakuumrør | 2480 | ||
| 4000 | 4×12×7ml vakuumrør | 2760 | ||
| 4000 | 4×12×10ml vakuumrør | 2790 | ||
| 4000 | 4×8×10/7/5ml vakuumrør | 2790 | ||
| 4000 | 4×6×10/7/5ml vakuumrør | 2790 | ||
| 4000 | 4×4×10/7/5ml vakuumrør | 2790 | ||
5A-8
|
Fast rotor | 5000 | 6×15 ml | 2540 |
5A-9
|
Fast rotor | 5000 | 12×15 ml | 3080 |
5A-10
|
Fast rotor | 5000 | 24×15 ml | 3500 |
5A-11
|
Fast rotor | 5000 | 30×15 ml | 3830 |
5A-12
|
Fast rotor | 5000 | 4×50 ml | 2520 |
5A-13
|
Fast rotor | 5000 | 6×50 ml | 2850 |
5A-14
|
Fast rotor | 5000 | 12×50 ml | 3860 |
5A-15
|
Fast rotor | 4000 | 24×50 ml | 2970 |
5A-16
|
Fast rotor | 5000 | 4×100 ml | 2630 |
5A-17
|
Fast rotor | 5000 | 6×100 ml | 3130 |
5A-18
|
Fast rotor | 4000 | 12×100 ml | 2970 |