YI12G
| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
YI12G Jel Kart İnkübatörü, 24 Kan Kartı, Ortam Sıcaklığı 10~37°C
Özellikler:
1. 24-Gel Kartları 37 derece sıcaklıkta saklayın.
2. 12 Gel kart kapasiteli 2 bağımsız inkübasyon bölgesi
3. Zamanı ayarlamak ve sıcaklığı korumak için dijital ekran
4. İnkübasyon süresinin sonunu bildirmek için sesli programlanabilir alarm
YI12G Teknik Parametre:
| Ortam Sıcaklığı | 10~37°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ≤±0,5°C |
| Maks. Kapasite | 24 Kan kartı |
| Boyut (G x D x Ymm) | 390×280×140mm |
| Gerilim (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Kuluçka Sıcaklığı | 37°C±0,1°C |
| Sıcaklık Doğruluğu | <0,5°C |
| Nominal Güç | 250W |
| Net ağırlığı | 6.2kg |
| Zaman Aralığı | 0~99dk59sn |
| Sertifikalar | CE, ISO ve Kalibrasyon raporu mevcuttur |