YI12G
| Dostupnost: | |
|---|---|
| Množství: | |
Inkubátor gelových karet YI12G, 24 krevních karet, okolní teplota 10~37℃
Vlastnosti:
1. Uchovávejte 24-gelové karty při teplotě 37 stupňů.
2. 2 nezávislé inkubační zóny s kapacitou pro 12 gelových karet
3. Digitální displej pro nastavení času a udržování teploty
4. Zvukový programovatelný alarm pro upozornění na konec inkubační doby
YI12G technický parametr:
| Okolní teplota | 10~37℃ |
| Rovnoměrnost teploty | ≤±0,5℃ |
| Max. Kapacita | 24 krevních karet |
| Velikost (Š x H x Hmm) | Rozměr 390 × 280 × 140 mm |
| Napětí (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Inkubační teplota | 37℃±0,1℃ |
| Přesnost teploty | <0,5℃ |
| Jmenovitý výkon | 250W |
| Čistá hmotnost | 6,2 kg |
| Časový rozsah | 0~99min 59sec |
| Certifikáty | K dispozici jsou zprávy CE, ISO a kalibrace |