YT5E
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
| Antall: | |
YT5E 5000rpm (4420×g), 4*180ml, forkjølingsdesign, benketopp sentrifuge, støttesving/mikroplate/fast rotor
mye brukt innen biokjemi, biologiske produkter, farmasøytisk fabrikk og laboratorium.
YT5E-funksjoner:
1. Mikroprosessorkontroll, digitalt display, berøringspanel, parametere i drift kan redigeres og endres til å vise andre kjøreparametere og RCF.
2.Børsteløs frekvensmotor med enklere konstruksjon, mer pålitelig ytelse, lengre levetid og stillegående drift.
3. Automatisk lokklås, superhastighet, overtemperaturbeskyttelse og ubalansebeskyttelse. Sentrifugehuset er laget av høykvalitetsstål, trygt og pålitelig.
4. Adaptere er tilgjengelige etter eksperimentkrav.
5. 3-lags beskyttelse ståldeksel, trygt og pålitelig.
6. TUV CE EMC-sertifikat.
YT5ER teknisk parameter - støtte forkjøling
| Maks. Fart | 5000 rpm |
| Maks. RCF | 4420×g |
| Maks. Kapasitet | 4×180 ml |
| Tidsområde | 0~9t59min |
| RPM/RCF Konverter | Ja |
| Støy (dB) | ≤ 60 |
| Temperatur | -20℃-40℃ |
| Acc/des | 10 typer |
| Hastighetsnøyaktighet | ±20r/min |
| Temperaturnøyaktighet | ±1℃ |
| Spenning (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Størrelse (B x D x Hmm) | 570×600×340 mm |
| Nettovekt (Kg) | 76 kg |
| Sertifikater | CE, ISO og kalibreringsrapport er tilgjengelig |
YT5E teknisk parameter
| Maks. Fart | 5000 rpm |
| Maks. RCF | 4420×g |
| Maks. Kapasitet | 4×180 ml |
| Tidsområde | 0~99 min |
| RPM/RCF Konverter | Ja |
| Støy (dB) | ≤ 58 |
| Temperatur | Normal |
| Acc/des | 10 typer |
| Hastighetsnøyaktighet | ±20r/min |
| Temperaturnøyaktighet | / |
| Spenning (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Størrelse (B x D x Hmm) | 540×370×280 mm |
| Nettovekt (Kg) | 28 kg |
| Sertifikater | CE, ISO og kalibreringsrapport er tilgjengelig |
Matchende rotorer for YT5E/YT5ER
| Rotor nr. | Rotortype | Maks hastighet (rpm) | Maks volum (ml) | RCF |
| 5E-1 | Svingrotor | 4000 | 4×180 ml | 2580 |
| 5E-2 | Mikroplaterotor | 4000 | 2×3×96 brønn | 2020 |
5E-4
|
Svingrotor | 5000 | 4×1×50 ml | 4420 |
5E-5
|
Svingrotor | 5000 | 4×1×100 ml | 4420 |
5E-6
|
Svingrotor | 4000 | 4×2×50 ml | 2820 |
5E-7
|
Svingrotor | 4000 | 4×4×15 ml | 2820 |
5E-8 |
Svingrotor | 4000 | 4×6×10/7ml vakuumrør | 2580 |
| 5E-9 | Svingrotor | 4000 | 4×6×5ml vakuumrøradapter | 2170 |
| 5E-10 | Svingrotor | 4000 | 4×4/10/7ml | 2580 |
| 5E-11 | Svingrotor | 4000 | 4×4×5ml vakuumrøradapter | 2170 |
5E-12
|
Fast rotor | 5000 | 6×15 ml | 2540 |
5E-13
|
Fast rotor | 5000 | 12×15 ml | 3080 |
5E-14
|
Fast rotor | 5000 | 24×15 ml | 3500 |
5E-15
|
Fast rotor | 5000 | 30×15 ml | 3830 |
5E-16
|
Fast rotor | 5000 | 4×50 ml | 2520 |
5E-17
|
Fast rotor | 5000 | 6×50 ml | 2850 |
5E-18
|
Fast rotor | 5000 | 12×50 ml | 3860 |
5E-19
|
Fast rotor | 5000 | 4×100 ml | 2630 |
5E-20
|
Fast rotor | 5000 | 6×100 ml | 3130 |