YT5E
| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
YT5E 5000rpm(4420×g), 4*180ml, Ön Soğutma Tasarımı, Tezgah Üstü Santrifüj, Destek Salınım/Mikroplaka/Sabit Rotor
Biyokimya, biyolojik ürünler, ilaç fabrikası ve laboratuvar alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.
YT5E'nin Özellikleri:
1. Mikroişlemci kontrolü, dijital ekran, dokunmatik panel, çalışma parametreleri düzenlenebilir ve diğer çalışma parametrelerini ve RCF'yi görüntüleyecek şekilde değiştirilebilir.
2. Daha basit yapı, daha güvenilir performans, daha uzun ömür ve sessiz çalışma ile fırçasız frekans motoru.
3. Otomatik kapak kilidi, süper hız, aşırı sıcaklık koruması ve dengesizlik koruması. Santrifüj gövdesi yüksek kaliteli çelikten yapılmış, güvenli ve güvenilirdir.
4. Adaptörler deney gereksinimlerine göre mevcuttur.
5. 3 katlı koruma çelik kapağı, güvenli ve güvenilir.
6. TÜV CE EMC sertifikası.
YT5ER Teknik Parametre - ön soğutmayı destekler
| Maks. Hız | 5000 rpm |
| Maks. RCF | 4420×g |
| Maks. Kapasite | 4×180ml |
| Zaman Aralığı | 0~9sa59dk |
| RPM/RCF Dönüştürme | Evet |
| Gürültü (dB) | ≤ 60 |
| Sıcaklık | -20°C -40°C |
| Hız/Aralık | 10 Çeşit |
| Hız Doğruluğu | ±20 dev/dak |
| Sıcaklık Doğruluğu | ±1°C |
| Gerilim (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Boyut (G x D x Ymm) | 570×600×340mm |
| Net Ağırlık (Kg) | 76kg |
| Sertifikalar | CE, ISO ve Kalibrasyon raporu mevcuttur |
YT5E Teknik Parametre
| Maks. Hız | 5000 rpm |
| Maks. RCF | 4420×g |
| Maks. Kapasite | 4×180ml |
| Zaman Aralığı | 0~99 dk |
| RPM/RCF Dönüştürme | Evet |
| Gürültü (dB) | ≤ 58 |
| Sıcaklık | Normal |
| Hız/Aralık | 10 Çeşit |
| Hız Doğruluğu | ±20 dev/dak |
| Sıcaklık Doğruluğu | / |
| Gerilim (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Boyut (G x D x Ymm) | 540×370×280 mm |
| Net Ağırlık (Kg) | 28kg |
| Sertifikalar | CE, ISO ve Kalibrasyon raporu mevcuttur |
YT5E/YT5ER için Uyumlu Rotorlar
| Rotor No. | Rotor Tipi | Maksimum hız (rpm) | Maksimum hacim (ml) | RCF |
| 5E-1 | Salıncak Rotoru | 4000 | 4×180ml | 2580 |
| 5E-2 | Mikro plaka rotoru | 4000 | 2×3×96 kuyu | 2020 |
5E-4
|
Salıncak Rotoru | 5000 | 4×1×50ml | 4420 |
5E-5
|
Salıncak Rotoru | 5000 | 4×1×100ml | 4420 |
5E-6
|
Salıncak Rotoru | 4000 | 4×2×50ml | 2820 |
5E-7
|
Salıncak Rotoru | 4000 | 4×4×15ml | 2820 |
5E-8 |
Salıncak Rotoru | 4000 | 4×6×10/7ml vakumlu tüp | 2580 |
| 5E-9 | Salıncak Rotoru | 4000 | 4×6×5ml vakumlu tüp adaptörü | 2170 |
| 5E-10 | Salıncak Rotoru | 4000 | 4×4/10/7ml | 2580 |
| 5E-11 | Salıncak Rotoru | 4000 | 4×4×5ml vakumlu tüp adaptörü | 2170 |
5E-12
|
Sabit Rotor | 5000 | 6×15ml | 2540 |
5E-13
|
Sabit Rotor | 5000 | 12×15ml | 3080 |
5E-14
|
Sabit Rotor | 5000 | 24×15ml | 3500 |
5E-15
|
Sabit Rotor | 5000 | 30×15ml | 3830 |
5E-16
|
Sabit Rotor | 5000 | 4×50ml | 2520 |
5E-17
|
Sabit Rotor | 5000 | 6×50ml | 2850 |
5E-18
|
Sabit Rotor | 5000 | 12×50ml | 3860 |
5E-19
|
Sabit Rotor | 5000 | 4×100ml | 2630 |
5E-20
|
Sabit Rotor | 5000 | 6×100ml | 3130 |