YI12G
| Dostępność: | |
|---|---|
| Ilość: | |
Inkubator na karty żelowe YI12G, 24 karty krwi, temperatura otoczenia 10 ~ 37 ℃
Cechy:
1. Przechowuj karty 24-żelowe w temperaturze 37 stopni.
2. 2 niezależne strefy inkubacji o pojemności 12 kart żelowych
3. Cyfrowy wyświetlacz do ustawiania czasu i utrzymywania temperatury
4. Programowalny alarm dźwiękowy powiadamiający o zakończeniu okresu inkubacji
Parametr techniczny YI12G:
| Temperatura otoczenia | 10 ~ 37 ℃ |
| Jednolitość temperatury | ≤±0,5 ℃ |
| Maks. Pojemność | 24 karty krwi |
| Rozmiar (szer. x gł. x hm) | 390×280×140mm |
| Napięcie (V/Hz) | AC 220 V/110 V 50 Hz/60 Hz |
| Temperatura inkubacji | 37 ℃ ± 0,1 ℃ |
| Dokładność temperatury | <0,5 ℃ |
| Moc znamionowa | 250 W |
| Waga netto | 6,2 kg |
| Zakres czasu | 0~99min59sek |
| Certyfikaty | Dostępne są raporty CE, ISO i kalibracji |