YT5AR
| Dostupnost: | |
|---|---|
| Množství: | |
YT5AR 5000 ot./min., 4*300 ml, design předchlazení, stolní odstředivka, výkyvná opěra/mikrodeska/pevný rotor
Vlastnosti:
* Široce používán v oblasti krevní banky. Nemocnice a laboratoř.
* Konstrukce předchlazení pro YT5AR, 10 druhů zrychlení a zpomalení
* Více než 10 rotorů podle vašeho výběru
* Nízká rychlost, nízká hlučnost, kompaktní design a malé vibrace
* Uživatelsky přívětivý LED displej poskytuje parametry rychlosti, času a teploty.
* Bezkartáčový frekvenční motor s velkým točivým momentem, žádné znečištění práškem, bezplatná údržba, rychlá rychlost nahoru a dolů
* Senzor nevyváženosti a senzor překročení rychlosti, tělo odstředivky je vyrobeno z vysoce kvalitní oceli, velmi bezpečné.
* Elektrický zámek víka, ochrana proti překročení rychlosti, ochrana proti přehřátí a ochrana proti nevyváženosti.
Technický parametr YT5AR
| Max. Rychlost | 5000 ot./min |
| Max. RCF | 4730 × g |
| Max. Kapacita | 4×300 ml |
| Časový rozsah | 1~9h59min |
| Převod RPM/RCF | Ano |
| Hlučnost (dB) | ≤ 60 |
| Teplota | -20℃~40℃ |
| Úč./pros | 10 druhů |
| Rychlost Přesnost | ±20 ot./min |
| Přesnost teploty | ±1℃ |
| Napětí (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ 15A |
| Velikost (Š x H x Hmm) | 640×665×420 mm |
| Čistá hmotnost (kg) | 118 kg |
| Certifikáty | K dispozici jsou zprávy CE, ISO a kalibrace |
Technický parametr YT5A
| Max. Rychlost | 5000 ot./min |
| Max. RCF | 4730 × g |
| Max. Kapacita | 4×300 ml |
| Časový rozsah | 1~9h59min |
| Převod RPM/RCF | Ano |
| Hlučnost (dB) | ≤ 60 |
| Teplota | / |
| Úč./pros | 10 druhů |
| Rychlost Přesnost | ±20 ot./min |
| Přesnost teploty | / |
| Napětí (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ 3A |
| Velikost (Š x H x Hmm) | 620 × 450 × 355 mm |
| Čistá hmotnost (kg) | 52 kg |
| Certifikáty | K dispozici jsou zprávy CE, ISO a kalibrace |
Párované rotory pro YT5A/YT5AR
| Rotor č. | Typ rotoru | Maximální rychlost (ot./min) | Objem (ml) | Max RCF (*g) |
5A-1
|
Otočný rotor (kulatý pohár) | 4000 | 4×300 ml | 3180 |
5A-2
|
Otočný rotor (čtvercový pohár) | 4000 | 4×300 ml | 3150 |
| 5A-3 | Otočný rotor | 4000 | 4×24×7ml | 3150 |
| 4000 | 4×24×5ml | 2750 | ||
| 4000 | 4×18×10ml | 3140 | ||
| 5A-4 | Micro18deskový rotor | 4000 | 2×4×96 studna | 2910 |
| 5A-5 | Mikrodeskový rotor | 4000 | 2×4×48 studna | 2300 |
5A-6
|
Otočný rotor | 5000 | 4×1×50ml | 4730 |
| 5000 | 4×1×100ml | 4730 | ||
5A-7![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Otočný rotor | 4000 | 4×2×50ml | 3200 |
| 4000 | 4×2×100ml | 3020 | ||
| 4000 | 4×4×15ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×6×15ml | 3200 | ||
| 4000 | 4×8×15ml | 3200 | ||
| 4000 | Vakuová trubice 4×12×5ml | 2480 | ||
| 4000 | Vakuová trubice 4×12×7ml | 2760 | ||
| 4000 | Vakuová trubice 4×12×10ml | 2790 | ||
| 4000 | Vakuová trubice 4×8×10/7/5ml | 2790 | ||
| 4000 | Vakuová trubice 4×6×10/7/5ml | 2790 | ||
| 4000 | Vakuová trubice 4×4×10/7/5ml | 2790 | ||
5A-8
|
Pevný rotor | 5000 | 6×15 ml | 2540 |
5A-9
|
Pevný rotor | 5000 | 12×15ml | 3080 |
5A-10
|
Pevný rotor | 5000 | 24×15ml | 3500 |
5A-11
|
Pevný rotor | 5000 | 30×15 ml | 3830 |
5A-12
|
Pevný rotor | 5000 | 4×50 ml | 2520 |
5A-13
|
Pevný rotor | 5000 | 6×50 ml | 2850 |
5A-14
|
Pevný rotor | 5000 | 12×50 ml | 3860 |
5A-15
|
Pevný rotor | 4000 | 24×50 ml | 2970 |
5A-16
|
Pevný rotor | 5000 | 4×100 ml | 2630 |
5A-17
|
Pevný rotor | 5000 | 6×100 ml | 3130 |
5A-18
|
Pevný rotor | 4000 | 12×100 ml | 2970 |