YT18R
| Dostupnost: | |
|---|---|
| Množství: | |
YT18R 4000-21000 ot./min., různé rotory, univerzální stolní odstředivka s vysokou/nízkou rychlostí
Vlastnosti:
* Max. rychlost 21000 ot./min., maximální objem 4x800 ml, lze použít pro centrifugační zkumavky 5ml/10ml/15ml/30ml/50ml/100ml.
* Bezkartáčový stejnosměrný motor s velkým točivým momentem, žádné znečištění práškem, bezplatná údržba, rychlá rychlost nahoru a dolů.
* Může uložit 10 programů, automaticky vypočítat a synchronně zobrazit data RCF. Digitální displej zobrazuje rychlost, čas, teplotu a RCF. Parametry lze měnit za provozu, není třeba zastavovat centrifugu, což je docela pohodlné.
* Tělo odstředivky je vyrobeno z vysoce kvalitní oceli as komorou odstředivky z vysoce kvalitní oceli, bezpečné a spolehlivé.
* Automaticky elektrický zámek víka, ochrana proti překročení rychlosti/přehřátí a ochrana proti nevyváženosti.
* Existuje mnoho druhů rotorů pro váš výběr, a to jak ve vysoké rychlosti, tak v nízké rychlosti.
Technický parametr YT18
| Max. Rychlost | 21 000 ot./min |
| Max. RCF | 30910×g |
| Max. Kapacita | 4×800 ml |
| Časový rozsah | 0~99 min |
| Hlučnost (dB) | ≤65 dBA |
| Rychlost Přesnost | ±20 ot./min |
| Napětí (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ 10A |
| Velikost (D x Š x Hmm) | 685 × 500 × 385 mm |
| Čistá hmotnost (kg) | 70 kg |
Technický parametr YT18R
| Max. Rychlost | 21 000 ot./min |
| Max. RCF | 30910×g |
| Max. Kapacita | 4×800 ml |
| Časový rozsah | 1~99h59min |
| Hlučnost (dB) | ≤ 58 |
| Teplota | -20℃-40℃ |
| Rychlost Přesnost | ±20 ot./min |
| Přesnost teploty | ±1℃ |
| Napětí (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Velikost (Š x H x Hmm) | 720 × 710 × 410 mm |
| Čistá hmotnost (kg) | 130 kg |
Párované rotory pro YT18/YT18R
| Objednávka č | Rotor | Maximální otáčky rotoru (ot./min) | Objem (ml) | RCF(×g) |
G18-1
|
Swing Rotor | 4000 | 4×800 ml | 3450 |
G18-2
|
Mikrodeskový rotor | 4000 | 4×4×96 studna | 2940 |
| G18-3 | Mikrodeskový rotor | 4000 | 2×4×96 studna | 3210 |
G18-4
|
Mikrodeskový rotor | 4000 | 2×3×48 studna | 2300 |
| G18-5 | Otočný rotor | 4000 | Vakuová trubice 4×40×7ml | 3270 |
| G18-6 | 4000 | Vakuová trubice 4×40×5ml | 2890 | |
| G18-7 | 4000 | Vakuová trubice 4×28×10ml | 3130 | |
| G18-8 | Swing Rotor | 4000 | Tuková láhev | 3830 |
G18-9
|
Pevný rotor | 16000 | 4×8 PCR | 15760 |
G18-10![]() |
Pevný rotor | 15000 | 6×8PCR | 21420 |
G18-11
|
Pevný rotor | 16000 | 8×8PCR | 17480 |
G18-12
|
Pevný rotor | 15000 | 12×8PCR | 22930 |
G18-13
|
Pevný rotor | 15000 | 40×0,5ml | 22920 |
G18-14
|
Pevný rotor | 21000 | 12×1,5ml | 30910 |
G18-15
|
Pevný rotor | 16000 | 24×1,5ml | 23440 |
G18-16
|
Pevný rotor | 14000 | 30×1,5ml | 20800 |
G18-17
|
Pevný rotor | 13000 | 48 × 1,5 ml | 17930 |
G18-18
|
Pevný rotor | 16000 | 16×5ml | 22020 |
G18-19
|
Pevný rotor | 16000 | 6×10 ml | 21500 |
G18-20
|
Pevný rotor | 15000 | 12×10 ml | 22680 |
G18-21
|
Pevný rotor | 13000 | 16×10ml | 19490 |
G18-22
|
Pevný rotor | 13000 | 8×15 ml | 17790 |
G18-23
|
Pevný rotor | 11000 | 12×15ml | 14330 |
G18-24
|
Pevný rotor | 5000 | 24×15ml | 3500 |
G18-25
|
Pevný rotor | 5000 | 30×15 ml | 3830 |
G18-26
|
Pevný rotor | 14000 | 6×30 ml | 19060 |
G18-27
|
Pevný rotor | 13000 | 6×50 ml (kónický) | 18840 |
G18-28
|
Pevný rotor | 13000 | 6×50ml (kulatý) | 18730 |
G18-29
|
Pevný rotor | 5000 | 12×50 ml | 3860 |
G18-30
|
Pevný rotor | 4000 | 24×50 ml | 2970 |
G18-31 |
Pevný rotor | 13000 | 4×85 ml | 18940 |
G18-32
|
Pevný rotor | 12000 | 4×100 ml | 14850 |
G18-33
|
Pevný rotor | 10000 | 6×100 ml | 11380 |
G18-34
|
Pevný rotor | 4000 | 12×100 ml | 2970 |
G18-35
|
Pevný rotor | 12000 | 24 kapilár | 15800 |
G18-36 |
Swing Rotor | 15000 | 4×5 ml | 19920 |
| G18-37 | Vertikální rotor | 16000 | 16×5ml | 16450 |
| G18-38 | Vertikální rotor | 14000 | 8×30 ml | 19750 |