YT4N
| Elérhetőség: | |
|---|---|
| Mennyiség: | |
YT4N MAX 5000 ford./perc (3460 × g), 6 × 10 ml-6 × 100 ml, alacsony sebességű vizeletüledék-leválasztó centrifuga
Jellemzők:
1. Mikroprocesszoros vezérlés, kevésbé zajos, széles körben használják vérszérum, plazma és karbamid kvalitatív elemzésére a kórházak, vérközpontok, laboratóriumok és biokémia területén.
2. Kefe nélküli motor, ingyenes karbantartás, nincs porszennyezés, gyors fel és le.
3. A flexibilis tengelyhajtású rendszer, amely közvetlenül hajtja a forgórészt, egyenletes működéssel és kis vibrációval.
4. Számos rotor választható, amelyek különböző specifikációkhoz alkalmasak, és megfelelnek az ügyfelek különböző elválasztási követelményeinek.
5. Mikro számítógépes vezérlőrendszer, LCD kijelző az RCF, idő és sebesség.
6. Elektromos fedélzár, kompakt kialakítás, szuper sebesség és kiegyensúlyozatlanság elleni védelem.
YT4N műszaki paraméterek:
| Max. Sebesség | 5000 ford./perc |
| Max. RCF | 3460×g |
| Max. Kapacitás | 6×100 ml |
| Időtartomány | 0-99 perc |
| RPM/RCF konvertálás | Igen |
| Zaj (dB) | ≤ 55 |
| Hőmérséklet | Normál |
| Acc/Dec | 10 féle |
| Sebesség Pontosság | ±20r/perc |
| Hőmérséklet pontosság | / |
| Feszültség (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Méret (Sz x Mé x Hmm) | 485×320×255 mm |
| Nettó tömeg (kg) | 18 kg |
| Tanúsítványok | CE, ISO és kalibrációs jelentés elérhető |
YT4N-hez illeszkedő rotorok:
| Rendelési szám | Rotor sz. | Max fordulatszám (rpm) | Maximális térfogat (ml) | Max. RCF (×g) |
5K-1
|
Lengő rotor | 5000 | 6x10 | 3460 |
5K-2
|
Szögrotor | 4000 | 30x7/5ml | 2250 |
5K-3
|
Szögrotor | 4000 | 18x15/10ml | 2250 |
5K-4
|
Szögrotor | 4000 | 24x10 ml | 2200 |
5K-5
|
Szögrotor | 4000 | 12×15/7/5 ml | 2150 |
5K-6
|
Szögrotor | 4000 | 12×20 ml | 2200 |
5K-7
|
Szögrotor | 5000 | 6×15 ml | 2540 |
5K-8
|
Szögrotor | 5000 | 12×15 ml | 3080 |
5K-9
|
Szögrotor | 5000 | 4×50 ml | 2520 |
5K-10
|
Szögrotor | 5000 | 6×50 ml | 2850 |
5K-11![]() |
Szögrotor | 5000 | 4×100 ml | 2630 |
5K-12
|
Szögrotor | 5000 | 6×100 ml | 3130 |