YD6MB
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
| Antall: | |
YD6MB blodbanksentrifuge, 6×500 ml blodpose, deformerende rotor, kjølesentrifuge
Funksjoner
* Mye brukt innen blodbank, farmasøytisk fabrikk og laboratorium.
* Børsteløs frekvensmotor, med stort dreiemoment, gratis vedlikehold, ingen pulverforurensning, rask i hastighet opp og ned.
* Digitalt display som viser program, hastighet, tid, RCF, temperatur.
* Mikrodatamaskinkontroll, det er 10 typer programmer og 10 typer akselerasjon og retardasjon for ditt valg.
* Det er 6 typer rotorer for ditt valg.
* Elektrisk lokklås, kompakt design, superhastighet og ubalansebeskyttelse.
* Sentrifugehuset er laget av høykvalitetsstål, trygt og pålitelig.
YD6MB teknisk parameter
| Maks. Fart | 6000rpm |
| Maks. RCF | 6600×g |
| Maks. Kapasitet | 6×1000ml (6*500ml blodpose) |
| Timer | 1~9t59min |
| RPM/RCF Konverter | Ja |
| Støy (dB) | ≤ 60 |
| Temperaturområde | -20~40℃ |
| Acc/des | 10 typer |
| Hastighetsnøyaktighet | ±20r/min |
| Temperaturnøyaktighet | ±1℃ |
| Spenning (V/Hz) | AC 220V 50HZ/60HZ |
| Størrelse (L x B x Hmm) | 800×740×930 mm |
| Nettovekt (Kg) | 310 kg |
| Sertifikater | CE, ISO og kalibreringsrapport er tilgjengelig |
Matchende rotorer for YD6MB
| Bestillingsnr. | Rotor | Maks hastighet (rpm) | Maks volum (ml) | Maks.RCF (×g) |
6MB-1
|
Svingrotor | 4200 | 6×1000 ml | 5100 |
6MB-2
|
Vinkelrotor | 6000 | 4×300 ml | 5390 |
6MB-3 |
Vinkelrotor | 6000 | 6×300 ml | 5660 |
6MB-4
|
Vinkelrotor | 6000 | 6×500 ml | 6600 |