| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
| Antall: | |
MP-2500 mikroplatesentrifuge er en øyeblikkelig sentrifuge spesialdesignet for mikroplater.
Den passer til:
0,2 ml PCR-rørstrimmel
8×0,2ml PCR-rørstrips
96-brønns eller 384-brønns PCR-plater
Ulike standard PCR-mikroplater (inkludert skjørt)
Funksjoner:
◆ To driftsmoduser: inching og timing
◆ Øyeblikkelig akselerasjon til 2800 rpm og stopp på 6 s med elektronisk brems
◆ Veggdråper fjernet raskt
◆ Forbedrer effektivt PCR-eksperimentresultatet
◆ Toppdekselåpning 95° for enkel betjening
![]() |
Stopp om 6s |
![]() |
Enkel å betjene | ||
![]() |
Inching og timingmodus |
![]() |
Nær stilleløp |
Spesifikasjoner:
| Parametere Modell | MP-2500 |
| Spenning | DC24V,2A |
| Timer | 1s~99s (kort spinn) |
| Maks.hastighet | 2800rpm |
| Maks.RCF | 600xg |
| Maks.Rotorradius | 63 mm |
| Kapasitet | 8×0,2 ml PCR-rørstrips/0,2ml PCR-rør / 2×96-brønners PCR-plate |
| Støynivå | ≤55dB |
| Retardasjonstid | 6s |
| Akselerasjonstid | ≤ 15 s |
| Makt | 48W |
Utvendige dimensjoner (B×D×H) |
220x245x200(mm) |
Merknader: Instrumentet leveres med 2 plateadaptere.