YD6/YDL6
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
| Antall: | |
YD6/YDL6 4*500 ml blodbanksentrifuge, lav hastighet 6000rpm, gulvstående kjølt/ukjølt sentrifuge
PS: Vi er en produsent fokusert på å produsere nesten alle serier av sentrifuger, vi aksepterer OEM og CUSTOM. Eventuelle krav, vær så snill å gi oss beskjed.
Funksjoner
* Mye brukt innen blodbank, farmasøytisk fabrikk og laboratorium.
* Børsteløs frekvensmotor, med stort dreiemoment, gratis vedlikehold, ingen pulverforurensning, rask i hastighet opp og ned.
* Digitalt display som viser program, hastighet, tid, RCF, temperatur.
* Mikrodatamaskinkontroll, det er 10 typer programmer og 10 typer akselerasjon og retardasjon for ditt valg.
* Elektrisk lokklås, kompakt design, superhastighet og ubalansebeskyttelse.
* Sentrifugehuset er laget av høykvalitetsstål, trygt og pålitelig.
YD6 teknisk parameter:- ingen kjølefunksjon
| Maks. Fart | 6000rpm |
| Maks. RCF | 6600×g |
| Maks. Kapasitet | 4×1000ml (4*500ml blodpose) |
| Timer | 1~9t59min |
| RPM/RCF Konverter | Ja |
| Støy (dB) | ≤ 65 |
| Temperaturområde | / |
| Acc/des | 10 typer |
| Hastighetsnøyaktighet | ±20r/min |
| Temperaturnøyaktighet | / |
| Spenning (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Størrelse (L x B x Hmm) | 800×645×830 mm |
| Nettovekt (Kg) | 170 kg |
| Sertifikater | CE, ISO og kalibreringsrapport er tilgjengelig |
YDL6 teknisk parameter - støtte kjølefunksjon, temperaturen kan variere fra -20 ~ 40 ℃
| Maks. Fart | 6000rpm |
| Maks. RCF | 6600×g |
| Maks. Kapasitet | 4×1000ml (4*500ml blodpose) |
| Timer | 1~9t59min |
| RPM/RCF Konverter | Ja |
| Støy (dB) | ≤ 65 |
| Temperaturområde | -20~40℃ |
| Acc/des | 10 typer |
| Hastighetsnøyaktighet | ±20r/min |
| Temperaturnøyaktighet | ±1℃ |
| Spenning (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Størrelse (L x B x Hmm) | 800×675×830 mm |
| Nettovekt (Kg) | 260 kg |
| Sertifikater | CE, ISO og kalibreringsrapport er tilgjengelig |
Matchende rotorer for YD6/YDL6
| Bestillingsnr. | Rotor | Maks hastighet (rpm) | Maks volum (ml) | Maks.RCF (×g) |
D6-1
|
Svingrotor | 4000 | 4×1000 ml | 4060 |
D6-2
|
Vinkelrotor | 6000 | 4×300 ml | 5390 |
| D6-3 | Vinkelrotor | 6000 | 6×300 ml | 5660 |
D6-4
|
Vinkelrotor | 6000 | 6×500 ml | 6600 |
D6-5
|
Mikroplate | 4000 | 4×4x96brønn | 2840 |
Adapter for 1000 ml bøtte:
| 5 ml | 7 ml | 10 ml | 15 ml | 50 ml | |
| 1000 ml | 23 stk/kopp | 23 | 19 | 14 | 5 |