YT4
| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
YT4 Serofüj, Hücre Yıkayıcı Santrifüj, 4000 rpm, 12 × 7 ml, SERO Rotorlu, HLA Rotorlu
Özellikler:
1. Mikroişlemci kontrolü, daha az gürültülüdür, hastane, laboratuvar ve biyokimya alanlarında kan serumu, plazma ve ürenin kalitatif analizinde yaygın olarak kullanılır.
2. Fırçasız motor, ücretsiz bakım, toz kirliliği yok, hızlı yukarı ve aşağı hızlanma.
3. Özel program, HLA ve SERO ayrı ayrı.
4. Mikro bilgisayar kontrol sistemi, LED, RCF'yi, zamanı ve hızı gösterir.
5.Elektrikli kapak kilidi, kompakt tasarım, süper hız ve dengesizlik koruması.
YT4 Teknik Parametre:
| Maks. Hız | 4000rpm |
| Maks. RCF | 2000 |
| Maks. Kapasite | 12×7ml |
| Zaman Aralığı | 0~99 dk |
| RPM/RCF Dönüştürme | Evet |
| Gürültü (dB) | ≤ 55 |
| Sıcaklık | Normal |
| Hız/Aralık | 10 Çeşit |
| Hız Doğruluğu | ±20 dev/dak |
| Gerilim (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Boyut (G x D x Ymm) | 485×320×255mm |
| Net Ağırlık (kg) | 20 kg |
YT4 için Uyumlu Rotorlar
| Sipariş No. | Rotor | Maksimum Hız (rpm) | Maksimum Hacim (ml) | Maks. RCF(×g) |
| NO31501 | SERO Rotor | 3000 | 12×7/5ml(10-13*65-100mm) | 1000 |
| NO31502 | HLA Rotoru | 4000 | 12×2/1.5/0.5ml | 2000 |
| Rotor Adı | Maksimum RCF(×g) | Kullanmak |
| Lenfosit yıkama için HLA rotoru | 2000 | Lenfosit ayrımı kuluçkalanmış hücre ayrımı |
| 1000 | Hematoblast kapsamı (trombin imhası) | |
| 1000 | Lenfosit yıkama | |
| Eritrosit yıkama için SERO rotor | 500 | Kan grubu tespiti, hematosit görüntüsü |
| 1000 | Kesişen uygunluk testi | |
| 1000 | Hematosit yıkama, serum ve plazmanın damıtılması |