YT4N
| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
YT4N MAX 5000rpm(3460×g),6×10ml-6×100ml,Düşük Hızlı İdrar Tortu Ayırma Santrifüjü
Özellikler:
1. Mikroişlemci kontrolü, daha az gürültülü olup, hastane, kan merkezi, laboratuvar ve biyokimya alanlarında kan serumu, plazma ve ürenin kalitatif analizinde yaygın olarak kullanılır.
2. Fırçasız motor, ücretsiz bakım, toz kirliliği yok, hızlı yukarı ve aşağı hızlanma.
3. Rotoru doğrudan çalıştıran esnek aks tahrikli sistem, düzgün çalışma ve küçük titreşim.
4. Müşterilerin farklı ayırma gereksinimlerini karşılayan farklı özelliklere uygun, seçtiğiniz birçok rotor vardır.
5. Mikro bilgisayar kontrol sistemi, LCD'de RCF, zaman ve hız görüntülenir.
6. Elektrikli kapak kilidi, kompakt tasarım, süper hız ve dengesizlik koruması.
YT4N Teknik Parametreler:
| Maks. Hız | 5000 rpm |
| Maks. RCF | 3460×g |
| Maks. Kapasite | 6×100ml |
| Zaman Aralığı | 0~99 dk |
| RPM/RCF Dönüştürme | Evet |
| Gürültü (dB) | ≤ 55 |
| Sıcaklık | Normal |
| Hız/Aralık | 10 Çeşit |
| Hız Doğruluğu | ±20 dev/dak |
| Sıcaklık Doğruluğu | / |
| Gerilim (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Boyut (G x D x Ymm) | 485×320×255mm |
| Net Ağırlık (Kg) | 18kg |
| Sertifikalar | CE, ISO ve Kalibrasyon raporu mevcuttur |
YT4N için Eşleşen Rotorlar:
| Sipariş No. | Rotor No. | Maksimum Hız (rpm) | Maksimum Hacim (ml) | Maks. RCF(×g) |
5K-1
|
Salıncak rotoru | 5000 | 6x10 | 3460 |
5K-2
|
Açılı Rotor | 4000 | 30x7/5ml | 2250 |
5K-3
|
Açılı Rotor | 4000 | 18x15/10ml | 2250 |
5K-4
|
Açılı Rotor | 4000 | 24x10ml | 2200 |
5K-5
|
Açılı Rotor | 4000 | 12×15/7/5ml | 2150 |
5K-6
|
Açılı Rotor | 4000 | 12×20ml | 2200 |
5K-7
|
Açılı Rotor | 5000 | 6×15ml | 2540 |
5K-8
|
Açılı Rotor | 5000 | 12×15ml | 3080 |
5K-9
|
Açılı Rotor | 5000 | 4×50ml | 2520 |
5K-10
|
Açılı Rotor | 5000 | 6×50ml | 2850 |
5K-11![]() |
Açılı Rotor | 5000 | 4×100ml | 2630 |
5K-12
|
Açılı Rotor | 5000 | 6×100ml | 3130 |