YT18R
| در دسترس بودن: | |
|---|---|
| مقدار: | |
YT18R 4000-21000 دور در دقیقه، روتورهای مختلف، سانتریفیوژ رومیزی جهانی با سرعت بالا/پایین
ویژگی ها:
* حداکثر سرعت 21000 دور در دقیقه، حداکثر حجم 4x800ml، می تواند برای لوله های سانتریفیوژ 5ml/10ml/15ml/30ml/50ml/100ml استفاده شود.
* موتور DC بدون جاروبک در گشتاور عالی، بدون آلودگی پودر، تعمیر و نگهداری رایگان، سرعت بالا و پایین رفتن سریع.
* قابلیت ذخیره 10 برنامه، محاسبه خودکار و نمایش همزمان داده های RCF. صفحه نمایش دیجیتال سرعت، زمان، دما و RCF را نشان می دهد. پارامترها را می توان در حین کار تغییر داد، بدون نیاز به توقف سانتریفیوژ که بسیار راحت است.
* بدنه سانتریفیوژ از فولاد با کیفیت بالا و با محفظه سانتریفیوژ فولادی با کیفیت بالا، ایمن و قابل اعتماد ساخته شده است.
* قفل برقی خودکار درب، محافظت از سرعت / بیش از حد دما و محافظت در برابر عدم تعادل.
* انواع زیادی روتور برای انتخاب شما وجود دارد، هم در سرعت بالا و هم در سرعت پایین.
پارامتر فنی YT18
| حداکثر سرعت | 21000 دور در دقیقه |
| حداکثر RCF | 30910× گرم |
| حداکثر ظرفیت | 4×800 میلی لیتر |
| محدوده زمانی | 0 تا 99 دقیقه |
| نویز (dB) | ≤65dBA |
| دقت سرعت | ± 20r/min |
| ولتاژ (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ 10A |
| اندازه (L x W x Hmm) | 685×500×385mm |
| وزن خالص (کیلوگرم) | 70 کیلوگرم |
پارامتر فنی YT18R
| حداکثر سرعت | 21000 دور در دقیقه |
| حداکثر RCF | 30910× گرم |
| حداکثر ظرفیت | 4×800 میلی لیتر |
| محدوده زمانی | 1 تا 99:59 دقیقه |
| نویز (dB) | ≤ 58 |
| دما | -20-40 ℃ |
| دقت سرعت | ± 20r/min |
| دقت دما | ±1℃ |
| ولتاژ (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| اندازه (W x D x Hmm) | 720×710×410 میلی متر |
| وزن خالص (کیلوگرم) | 130 کیلوگرم |
روتورهای همسان برای YT18/YT18R
| شماره سفارش | روتور | حداکثر سرعت روتور (r/min) | حجم (ml) | RCF (×g) |
G18-1
|
روتور چرخشی | 4000 | 4×800 میلی لیتر | 3450 |
G18-2
|
روتور میکروپلیتی | 4000 | چاه 4×4×96 | 2940 |
| G18-3 | روتور میکروپلیتی | 4000 | چاه 2×4×96 | 3210 |
G18-4
|
روتور میکروپلیتی | 4000 | چاه 2×3×48 | 2300 |
| G18-5 | روتور چرخشی | 4000 | لوله وکیوم 4×40×7ml | 3270 |
| G18-6 | 4000 | لوله وکیوم 4×40×5ml | 2890 | |
| G18-7 | 4000 | لوله وکیوم 4×28×10ml | 3130 | |
| G18-8 | روتور چرخشی | 4000 | بطری چربی | 3830 |
G18-9
|
روتور ثابت | 16000 | 4×8PCR | 15760 |
G18-10![]() |
روتور ثابت | 15000 | 6×8 PCR | 21420 |
G18-11
|
روتور ثابت | 16000 | 8×8PCR | 17480 |
G18-12
|
روتور ثابت | 15000 | 12×8PCR | 22930 |
G18-13
|
روتور ثابت | 15000 | 40×0.5 میلی لیتر | 22920 |
G18-14
|
روتور ثابت | 21000 | 12×1.5 میلی لیتر | 30910 |
G18-15
|
روتور ثابت | 16000 | 24×1.5 میلی لیتر | 23440 |
G18-16
|
روتور ثابت | 14000 | 30×1.5 میلی لیتر | 20800 |
G18-17
|
روتور ثابت | 13000 | 48×1.5 میلی لیتر | 17930 |
G18-18
|
روتور ثابت | 16000 | 16×5 میلی لیتر | 22020 |
G18-19
|
روتور ثابت | 16000 | 6×10 میلی لیتر | 21500 |
G18-20
|
روتور ثابت | 15000 | 12×10 میلی لیتر | 22680 |
G18-21
|
روتور ثابت | 13000 | 16×10 میلی لیتر | 19490 |
G18-22
|
روتور ثابت | 13000 | 8×15 میلی لیتر | 17790 |
G18-23
|
روتور ثابت | 11000 | 12×15 میلی لیتر | 14330 |
G18-24
|
روتور ثابت | 5000 | 24×15 میلی لیتر | 3500 |
G18-25
|
روتور ثابت | 5000 | 30×15 میلی لیتر | 3830 |
G18-26
|
روتور ثابت | 14000 | 6×30 میلی لیتر | 19060 |
G18-27
|
روتور ثابت | 13000 | 6×50 میلی لیتر (مخروطی) | 18840 |
G18-28
|
روتور ثابت | 13000 | 6×50 میلی لیتر (گرد) | 18730 |
G18-29
|
روتور ثابت | 5000 | 12×50 میلی لیتر | 3860 |
G18-30
|
روتور ثابت | 4000 | 24×50 میلی لیتر | 2970 |
G18-31 |
روتور ثابت | 13000 | 4×85 میلی لیتر | 18940 |
G18-32
|
روتور ثابت | 12000 | 4×100 میلی لیتر | 14850 |
G18-33
|
روتور ثابت | 10000 | 6×100 میلی لیتر | 11380 |
G18-34
|
روتور ثابت | 4000 | 12×100 میلی لیتر | 2970 |
G18-35
|
روتور ثابت | 12000 | 24 مویرگ | 15800 |
G18-36 |
روتور چرخشی | 15000 | 4×5 میلی لیتر | 19920 |
| G18-37 | روتور عمودی | 16000 | 16×5 میلی لیتر | 16450 |
| G18-38 | روتور عمودی | 14000 | 8×30 میلی لیتر | 19750 |