ИТ18Р
| Доступност: | |
|---|---|
| Количина: | |
ИТ18Р 4000-21000 о/мин, различити ротори, универзална стона центрифуга велике/мале брзине
Карактеристике:
* Макс. брзина 21000рпм, максимална запремина 4к800мл, може се користити за епрувете за центрифугирање од 5мл/10мл/15мл/30мл/50мл/100мл.
* ДЦ мотор без четкица са великим обртним моментом, без загађења прахом, бесплатно одржавање, брзо се повећава и смањује.
* Може да складишти 10 програма, аутоматски израчунава и синхроно приказује РЦФ податке. Дигитални дисплеј показује брзину, време, температуру и РЦФ. Параметри се могу мењати у раду, нема потребе за заустављањем центрифуге што је прилично згодно.
* Тело центрифуге је направљено од висококвалитетног челика и са висококвалитетном челичном комором центрифуге, сигурно и поуздано.
* Аутоматско електрично закључавање поклопца, заштита од прекомерне брзине/температуре и заштита од неравнотеже.
* Постоји много врста ротора по вашем избору, како за велике тако и за мале брзине.
ИТ18 технички параметар
| Макс. Брзина | 21000рпм |
| Макс. РЦФ | 30910×г |
| Макс. Капацитет | 4×800мл |
| Временски опсег | 0~99мин |
| бука (дБ) | ≤65дБА |
| Спеед Аццураци | ±20р/мин |
| напон (В/Хз) | АЦ 220В/110В 50ХЗ 10А |
| Величина (Д к Ш к Хмм) | 685×500×385 мм |
| Нето тежина (кг) | 70КГ |
ИТ18Р Технички параметар
| Макс. Брзина | 21000рпм |
| Макс. РЦФ | 30910×г |
| Макс. Капацитет | 4×800мл |
| Временски опсег | 1~99х59мин |
| бука (дБ) | ≤ 58 |
| Температура | -20℃-40℃ |
| Спеед Аццураци | ±20р/мин |
| Прецизност температуре | ±1℃ |
| напон (В/Хз) | АЦ 220В/110В 50ХЗ/60ХЗ |
| Величина (Ш к Д к Хмм) | 720×710×410 мм |
| Нето тежина (кг) | 130КГ |
Одговарајући ротори за ИТ18/ИТ18Р
| Наруџба бр | Ротор | Максимална брзина ротора (о/мин) | Запремина (мл) | РЦФ(×г) |
Г18-1
|
Свинг Ротор | 4000 | 4×800мл | 3450 |
Г18-2
|
Ротор за микроплоче | 4000 | 4×4×96 бунар | 2940 |
| Г18-3 | Ротор за микроплоче | 4000 | 2×4×96 бунар | 3210 |
Г18-4
|
Ротор за микроплоче | 4000 | 2×3×48 бунар | 2300 |
| Г18-5 | Свинг ротор | 4000 | 4×40×7мл вакуумска епрувета | 3270 |
| Г18-6 | 4000 | 4×40×5мл вакуумска епрувета | 2890 | |
| Г18-7 | 4000 | 4×28×10мл вакуумска епрувета | 3130 | |
| Г18-8 | Свинг Ротор | 4000 | Фат боца | 3830 |
Г18-9
|
Фиксни ротор | 16000 | 4×8ПЦР | 15760 |
Г18-10![]() |
Фиксни ротор | 15000 | 6×8ПЦР | 21420 |
Г18-11
|
Фиксни ротор | 16000 | 8×8ПЦР | 17480 |
Г18-12
|
Фиксни ротор | 15000 | 12×8ПЦР | 22930 |
Г18-13
|
Фиксни ротор | 15000 | 40×0,5 мл | 22920 |
Г18-14
|
Фиксни ротор | 21000 | 12×1,5 мл | 30910 |
Г18-15
|
Фиксни ротор | 16000 | 24×1,5 мл | 23440 |
Г18-16
|
Фиксни ротор | 14000 | 30×1,5 мл | 20800 |
Г18-17
|
Фиксни ротор | 13000 | 48×1,5 мл | 17930 |
Г18-18
|
Фиксни ротор | 16000 | 16×5мл | 22020 |
Г18-19
|
Фиксни ротор | 16000 | 6×10мл | 21500 |
Г18-20
|
Фиксни ротор | 15000 | 12×10мл | 22680 |
Г18-21
|
Фиксни ротор | 13000 | 16×10мл | 19490 |
Г18-22
|
Фиксни ротор | 13000 | 8×15мл | 17790 |
Г18-23
|
Фиксни ротор | 11000 | 12×15мл | 14330 |
Г18-24
|
Фиксни ротор | 5000 | 24×15мл | 3500 |
Г18-25
|
Фиксни ротор | 5000 | 30×15мл | 3830 |
Г18-26
|
Фиксни ротор | 14000 | 6×30мл | 19060 |
Г18-27
|
Фиксни ротор | 13000 | 6×50 мл (конусно) | 18840 |
Г18-28
|
Фиксни ротор | 13000 | 6×50мл (округло) | 18730 |
Г18-29
|
Фиксни ротор | 5000 | 12×50мл | 3860 |
Г18-30
|
Фиксни ротор | 4000 | 24×50мл | 2970 |
Г18-31 |
Фиксни ротор | 13000 | 4×85мл | 18940 |
Г18-32
|
Фиксни ротор | 12000 | 4×100мл | 14850 |
Г18-33
|
Фиксни ротор | 10000 | 6×100мл | 11380 |
Г18-34
|
Фиксни ротор | 4000 | 12×100мл | 2970 |
Г18-35
|
Фиксни ротор | 12000 | 24 капиларе | 15800 |
Г18-36 |
Свинг Ротор | 15000 | 4×5мл | 19920 |
| Г18-37 | Вертикални ротор | 16000 | 16×5мл | 16450 |
| Г18-38 | Вертикални ротор | 14000 | 8×30мл | 19750 |