YT18R
| Dostupnosť: | |
|---|---|
| Množstvo: | |
YT18R 4000-21000 ot./min., rôzne rotory, univerzálna stolová odstredivka s vysokou/nízkou rýchlosťou
Vlastnosti:
* Max. rýchlosť 21000 ot./min., maximálny objem 4x800 ml, možno použiť pre centrifugačné skúmavky 5ml/10ml/15ml/30ml/50ml/100ml.
* Bezuhlíkový jednosmerný motor s veľkým krútiacim momentom, žiadne znečistenie práškom, bezplatná údržba, rýchla rýchlosť hore a dole.
* Môže uložiť 10 programov, automaticky vypočítať a synchrónne zobraziť údaje RCF. Digitálny displej zobrazuje rýchlosť, čas, teplotu a RCF. Parametre je možné meniť za prevádzky, nie je potrebné zastavovať odstredivku, čo je celkom pohodlné.
* Telo odstredivky je vyrobené z vysoko kvalitnej ocele as komorou odstredivky z vysoko kvalitnej ocele, bezpečné a spoľahlivé.
* Automaticky elektrický zámok veka, ochrana proti prekročeniu rýchlosti/prehriatiu a ochrana proti nerovnováhe.
* Existuje mnoho druhov rotorov podľa vášho výberu, a to ako vo vysokej rýchlosti, tak aj pri nízkej rýchlosti.
Technický parameter YT18
| Max. Rýchlosť | 21 000 ot./min |
| Max. RCF | 30910×g |
| Max. Kapacita | 4×800 ml |
| Časový rozsah | 0 ~ 99 min |
| Hlučnosť (dB) | ≤ 65 dBA |
| Rýchlosť Presnosť | ±20 ot./min |
| Napätie (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ 10A |
| Veľkosť (D x Š x Hmm) | 685 × 500 × 385 mm |
| Čistá hmotnosť (kg) | 70 kg |
Technický parameter YT18R
| Max. Rýchlosť | 21 000 ot./min |
| Max. RCF | 30910×g |
| Max. Kapacita | 4×800 ml |
| Časový rozsah | 1 ~ 99 h 59 min |
| Hlučnosť (dB) | ≤ 58 |
| Teplota | -20 ℃ - 40 ℃ |
| Rýchlosť Presnosť | ±20 ot./min |
| Presnosť teploty | ± 1 °C |
| Napätie (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Veľkosť (Š x H x Hmm) | 720 × 710 × 410 mm |
| Čistá hmotnosť (kg) | 130 kg |
Zodpovedajúce rotory pre YT18/YT18R
| Objednávka č | Rotor | Maximálna rýchlosť rotora (ot./min.) | Objem (ml) | RCF(×g) |
G18-1
|
Swing Rotor | 4000 | 4×800 ml | 3450 |
G18-2
|
Mikroplatničkový rotor | 4000 | 4×4×96 studňa | 2940 |
| G18-3 | Mikroplatničkový rotor | 4000 | 2×4×96 studňa | 3210 |
G18-4
|
Mikroplatničkový rotor | 4000 | 2×3×48 studňa | 2300 |
| G18-5 | Výkyvný rotor | 4000 | Vákuová trubica 4×40×7ml | 3270 |
| G18-6 | 4000 | Vákuová trubica 4×40×5ml | 2890 | |
| G18-7 | 4000 | 4×28×10ml vákuová trubica | 3130 | |
| G18-8 | Swing Rotor | 4000 | Tuková fľaša | 3830 |
G18-9
|
Pevný rotor | 16000 | 4×8 PCR | 15760 |
G18-10![]() |
Pevný rotor | 15000 | 6×8 PCR | 21420 |
G18-11
|
Pevný rotor | 16000 | 8×8PCR | 17480 |
G18-12
|
Pevný rotor | 15000 | 12×8PCR | 22930 |
G18-13
|
Pevný rotor | 15000 | 40 × 0,5 ml | 22920 |
G18-14
|
Pevný rotor | 21000 | 12 × 1,5 ml | 30910 |
G18-15
|
Pevný rotor | 16000 | 24 × 1,5 ml | 23440 |
G18-16
|
Pevný rotor | 14000 | 30 × 1,5 ml | 20800 |
G18-17
|
Pevný rotor | 13000 | 48 × 1,5 ml | 17930 |
G18-18
|
Pevný rotor | 16000 | 16 × 5 ml | 22020 |
G18-19
|
Pevný rotor | 16000 | 6×10 ml | 21500 |
G18-20
|
Pevný rotor | 15000 | 12 × 10 ml | 22680 |
G18-21
|
Pevný rotor | 13000 | 16 × 10 ml | 19490 |
G18-22
|
Pevný rotor | 13000 | 8 × 15 ml | 17790 |
G18-23
|
Pevný rotor | 11000 | 12 × 15 ml | 14330 |
G18-24
|
Pevný rotor | 5000 | 24 × 15 ml | 3500 |
G18-25
|
Pevný rotor | 5000 | 30 × 15 ml | 3830 |
G18-26
|
Pevný rotor | 14000 | 6×30 ml | 19060 |
G18-27
|
Pevný rotor | 13000 | 6×50 ml (kónický) | 18840 |
G18-28
|
Pevný rotor | 13000 | 6 × 50 ml (okrúhle) | 18730 |
G18-29
|
Pevný rotor | 5000 | 12 × 50 ml | 3860 |
G18-30
|
Pevný rotor | 4000 | 24 × 50 ml | 2970 |
G18-31 |
Pevný rotor | 13000 | 4 × 85 ml | 18940 |
G18-32
|
Pevný rotor | 12000 | 4 × 100 ml | 14850 |
G18-33
|
Pevný rotor | 10000 | 6×100 ml | 11380 |
G18-34
|
Pevný rotor | 4000 | 12 × 100 ml | 2970 |
G18-35
|
Pevný rotor | 12000 | 24 kapilár | 15800 |
G18-36 |
Swing Rotor | 15000 | 4×5 ml | 19920 |
| G18-37 | Vertikálny rotor | 16000 | 16 × 5 ml | 16450 |
| G18-38 | Vertikálny rotor | 14000 | 8 × 30 ml | 19750 |