YT18R
| Disponibilitate: | |
|---|---|
| Cantitate: | |
YT18R 4000-21000rpm, diverse rotoare, centrifugă universală de masă cu viteză mare/joasă
Caracteristici:
* Max. viteza 21000rpm, volum maxim 4x800ml, poate fi folosit pentru tuburi de centrifuga de 5ml/10ml/15ml/30ml/50ml/100ml.
* Motor DC fără perii cu un cuplu mare, fără poluare cu pulbere, întreținere gratuită, rapidă în sus și în jos.
* Poate stoca 10 programe, poate calcula automat și afișa sincron datele RCF. Afișajul digital indică viteza, timpul, temperatura și RCF. Parametrii pot fi modificați în funcțiune, nu este nevoie să opriți centrifuga, ceea ce este destul de convenabil.
* Corpul centrifugei este fabricat din oțel de înaltă calitate și cu cameră de centrifugă din oțel de înaltă calitate, sigur și fiabil.
* Blocare automată electrică a capacului, protecție împotriva vitezei/supra temperaturii și protecție împotriva dezechilibrului.
* Există multe tipuri de rotoare la alegere, atât la viteză mare, cât și la viteză mică.
Parametrul tehnic YT18
| Max. Viteză | 21000 rpm |
| Max. RCF | 30910×g |
| Max. Capacitate | 4×800 ml |
| Interval de timp | 0~99min |
| Zgomot (dB) | ≤65dBA |
| Precizia vitezei | ±20r/min |
| Tensiune (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ 10A |
| Dimensiune (L x l x Hmm) | 685×500×385mm |
| Greutate netă (Kg) | 70 kg |
Parametrul tehnic YT18R
| Max. Viteză | 21000 rpm |
| Max. RCF | 30910×g |
| Max. Capacitate | 4×800 ml |
| Interval de timp | 1~99h59min |
| Zgomot (dB) | ≤ 58 |
| Temperatură | -20℃-40℃ |
| Precizia vitezei | ±20r/min |
| Precizia temperaturii | ±1℃ |
| Tensiune (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Dimensiune (L x A x Hmm) | 720×710×410mm |
| Greutate netă (Kg) | 130 kg |
Rotoare potrivite pentru YT18/YT18R
| Comanda nr | Rotor | Viteza maximă a rotorului (r/min) | Volumul (ml) | RCF(×g) |
G18-1
|
Rotor de balansare | 4000 | 4×800 ml | 3450 |
G18-2
|
Rotor cu microplaci | 4000 | Puț 4×4×96 | 2940 |
| G18-3 | Rotor cu microplaci | 4000 | 2×4×96 pui | 3210 |
G18-4
|
Rotor cu microplaci | 4000 | 2×3×48 godeu | 2300 |
| G18-5 | Rotor de balansare | 4000 | Tub vidat 4×40×7ml | 3270 |
| G18-6 | 4000 | Tub vidat 4×40×5ml | 2890 | |
| G18-7 | 4000 | Tub vidat 4×28×10ml | 3130 | |
| G18-8 | Rotor de balansare | 4000 | Sticla de grasime | 3830 |
G18-9
|
Rotor fix | 16000 | 4×8PCR | 15760 |
G18-10![]() |
Rotor fix | 15000 | 6×8PCR | 21420 |
G18-11
|
Rotor fix | 16000 | 8×8PCR | 17480 |
G18-12
|
Rotor fix | 15000 | 12×8PCR | 22930 |
G18-13
|
Rotor fix | 15000 | 40×0,5 ml | 22920 |
G18-14
|
Rotor fix | 21000 | 12×1,5 ml | 30910 |
G18-15
|
Rotor fix | 16000 | 24×1,5 ml | 23440 |
G18-16
|
Rotor fix | 14000 | 30×1,5 ml | 20800 |
G18-17
|
Rotor fix | 13000 | 48×1,5 ml | 17930 |
G18-18
|
Rotor fix | 16000 | 16×5 ml | 22020 |
G18-19
|
Rotor fix | 16000 | 6×10 ml | 21500 |
G18-20
|
Rotor fix | 15000 | 12×10 ml | 22680 |
G18-21
|
Rotor fix | 13000 | 16×10 ml | 19490 |
G18-22
|
Rotor fix | 13000 | 8×15 ml | 17790 |
G18-23
|
Rotor fix | 11000 | 12×15 ml | 14330 |
G18-24
|
Rotor fix | 5000 | 24×15 ml | 3500 |
G18-25
|
Rotor fix | 5000 | 30×15 ml | 3830 |
G18-26
|
Rotor fix | 14000 | 6×30 ml | 19060 |
G18-27
|
Rotor fix | 13000 | 6 × 50 ml (conic) | 18840 |
G18-28
|
Rotor fix | 13000 | 6 × 50 ml (rotunde) | 18730 |
G18-29
|
Rotor fix | 5000 | 12×50 ml | 3860 |
G18-30
|
Rotor fix | 4000 | 24×50 ml | 2970 |
G18-31 |
Rotor fix | 13000 | 4×85 ml | 18940 |
G18-32
|
Rotor fix | 12000 | 4×100 ml | 14850 |
G18-33
|
Rotor fix | 10000 | 6×100 ml | 11380 |
G18-34
|
Rotor fix | 4000 | 12×100 ml | 2970 |
G18-35
|
Rotor fix | 12000 | 24 capilare | 15800 |
G18-36 |
Rotor de balansare | 15000 | 4×5 ml | 19920 |
| G18-37 | Rotor vertical | 16000 | 16×5 ml | 16450 |
| G18-38 | Rotor vertical | 14000 | 8×30 ml | 19750 |