YT18R
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
| Antall: | |
YT18R 4000-21000rpm, forskjellige rotorer, høy/lav hastighet universell bordsentrifuge
Funksjoner:
* Maks. hastighet 21000rpm, maks volum 4x800ml, kan brukes til 5ml/10ml/15ml/30ml/50ml/100ml sentrifugerør.
* Børsteløs DC-motor med stort dreiemoment, ingen pulverforurensning, gratis vedlikehold, rask i hastighet opp og ned.
* Kan lagre 10 programmer, beregne automatisk og synkront vise RCF-dataene. Digitalt display viser hastighet, tid, temperatur og RCF. Parametrene kan endres under drift, det er ikke nødvendig å stoppe sentrifugen, noe som er ganske praktisk.
* Sentrifugehuset er laget av høykvalitets stål, og med høykvalitets stål sentrifugekammer, trygt og pålitelig.
* Automatisk elektrisk lokklås, overhastighets-/overtemperaturbeskyttelse og ubalansebeskyttelse.
* Det er mange typer rotorer for ditt valg, både i høy hastighet og lav hastighet.
YT18 teknisk parameter
| Maks. Fart | 21000rpm |
| Maks. RCF | 30910×g |
| Maks. Kapasitet | 4×800 ml |
| Tidsområde | 0~99 min |
| Støy (dB) | ≤65dBA |
| Hastighetsnøyaktighet | ±20r/min |
| Spenning (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ 10A |
| Størrelse (L x B x Hmm) | 685×500×385 mm |
| Nettovekt (Kg) | 70 kg |
YT18R teknisk parameter
| Maks. Fart | 21000rpm |
| Maks. RCF | 30910×g |
| Maks. Kapasitet | 4×800 ml |
| Tidsområde | 1~99t59min |
| Støy (dB) | ≤ 58 |
| Temperatur | -20℃-40℃ |
| Hastighetsnøyaktighet | ±20r/min |
| Temperaturnøyaktighet | ±1℃ |
| Spenning (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Størrelse (B x D x Hmm) | 720×710×410 mm |
| Nettovekt (Kg) | 130 kg |
Matchende rotorer for YT18/YT18R
| Bestillingsnr | Rotor | Rotor maks. hastighet (r/min) | Volum (ml) | RCF(×g) |
G18-1
|
Svingrotor | 4000 | 4×800 ml | 3450 |
G18-2
|
Mikroplaterotor | 4000 | 4×4×96 brønn | 2940 |
| G18-3 | Mikroplaterotor | 4000 | 2×4×96 brønn | 3210 |
G18-4
|
Mikroplaterotor | 4000 | 2×3×48 brønn | 2300 |
| G18-5 | Svingrotor | 4000 | 4×40×7ml vakuumrør | 3270 |
| G18-6 | 4000 | 4×40×5ml vakuumrør | 2890 | |
| G18-7 | 4000 | 4×28×10ml vakuumrør | 3130 | |
| G18-8 | Svingrotor | 4000 | Fettflaske | 3830 |
G18-9
|
Fast rotor | 16000 | 4×8 PCR | 15760 |
G18-10![]() |
Fast rotor | 15000 | 6×8 PCR | 21420 |
G18-11
|
Fast rotor | 16000 | 8×8PCR | 17480 |
G18-12
|
Fast rotor | 15000 | 12×8PCR | 22930 |
G18-13
|
Fast rotor | 15000 | 40×0,5 ml | 22920 |
G18-14
|
Fast rotor | 21000 | 12×1,5 ml | 30910 |
G18-15
|
Fast rotor | 16000 | 24×1,5 ml | 23440 |
G18-16
|
Fast rotor | 14000 | 30×1,5 ml | 20800 |
G18-17
|
Fast rotor | 13000 | 48×1,5 ml | 17930 |
G18-18
|
Fast rotor | 16000 | 16×5 ml | 22020 |
G18-19
|
Fast rotor | 16000 | 6×10 ml | 21500 |
G18-20
|
Fast rotor | 15000 | 12×10 ml | 22680 |
G18-21
|
Fast rotor | 13000 | 16×10 ml | 19490 |
G18-22
|
Fast rotor | 13000 | 8×15 ml | 17790 |
G18-23
|
Fast rotor | 11000 | 12×15 ml | 14330 |
G18-24
|
Fast rotor | 5000 | 24×15 ml | 3500 |
G18-25
|
Fast rotor | 5000 | 30×15 ml | 3830 |
G18-26
|
Fast rotor | 14000 | 6×30 ml | 19060 |
G18-27
|
Fast rotor | 13000 | 6×50 ml (konisk) | 18840 |
G18-28
|
Fast rotor | 13000 | 6×50 ml (rund) | 18730 |
G18-29
|
Fast rotor | 5000 | 12×50 ml | 3860 |
G18-30
|
Fast rotor | 4000 | 24×50 ml | 2970 |
G18-31 |
Fast rotor | 13000 | 4×85 ml | 18940 |
G18-32
|
Fast rotor | 12000 | 4×100 ml | 14850 |
G18-33
|
Fast rotor | 10000 | 6×100 ml | 11380 |
G18-34
|
Fast rotor | 4000 | 12×100 ml | 2970 |
G18-35
|
Fast rotor | 12000 | 24 kapillærer | 15800 |
G18-36 |
Svingrotor | 15000 | 4×5 ml | 19920 |
| G18-37 | Vertikal rotor | 16000 | 16×5 ml | 16450 |
| G18-38 | Vertikal rotor | 14000 | 8×30 ml | 19750 |