YT4N
| Dostupnost: | |
|---|---|
| Množství: | |
YT4N MAX 5000 ot./min. (3 460 × g), 6 × 10 ml-6 × 100 ml, nízkorychlostní odstředivka pro separaci sedimentu moči
Vlastnosti:
1. Mikroprocesorové řízení, méně hlučné, je široce používáno pro kvalitativní analýzu krevního séra, plazmy a močoviny v oblasti nemocnice, krevního centra, laboratoře a biochemie.
2. Bezkartáčový motor, bezplatná údržba, žádné znečištění práškem, rychlá rychlost nahoru a dolů.
3. Systém s pružnou nápravou, který přímo pohání rotor, hladký chod a malé vibrace.
4. Existuje mnoho rotorů podle vašeho výběru, vhodných pro různé specifikace splňující různé požadavky zákazníků na separaci.
5. Mikropočítačový řídicí systém, LCD displej RCF, čas a rychlost.
6. Elektrický zámek víka, kompaktní design, super rychlost a ochrana proti nevyváženosti.
Technické parametry YT4N:
| Max. Rychlost | 5000 ot./min |
| Max. RCF | 3460 × g |
| Max. Kapacita | 6×100 ml |
| Časový rozsah | 0~99 min |
| Převod RPM/RCF | Ano |
| Hlučnost (dB) | ≤ 55 |
| Teplota | Normální |
| Úč./pros | 10 druhů |
| Rychlost Přesnost | ±20 ot./min |
| Přesnost teploty | / |
| Napětí (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Velikost (Š x H x Hmm) | 485 × 320 × 255 mm |
| Čistá hmotnost (kg) | 18 kg |
| Certifikáty | K dispozici jsou zprávy CE, ISO a kalibrace |
Přizpůsobené rotory pro YT4N :
| Objednávka č. | Rotor č. | Maximální rychlost (ot./min.) | Maximální objem (ml) | Max. RCF(×g) |
5K-1
|
Otočný rotor | 5000 | 6x10 | 3460 |
5K-2
|
Úhlový rotor | 4000 | 30x7/5ml | 2250 |
5K-3
|
Úhlový rotor | 4000 | 18x15/10ml | 2250 |
5K-4
|
Úhlový rotor | 4000 | 24 x 10 ml | 2200 |
5K-5
|
Úhlový rotor | 4000 | 12×15/7/5ml | 2150 |
5K-6
|
Úhlový rotor | 4000 | 12×20 ml | 2200 |
5K-7
|
Úhlový rotor | 5000 | 6×15 ml | 2540 |
5K-8
|
Úhlový rotor | 5000 | 12×15ml | 3080 |
5K-9
|
Úhlový rotor | 5000 | 4×50 ml | 2520 |
5K-10
|
Úhlový rotor | 5000 | 6×50 ml | 2850 |
5K-11![]() |
Úhlový rotor | 5000 | 4×100 ml | 2630 |
5K-12
|
Úhlový rotor | 5000 | 6×100 ml | 3130 |