YT4N
| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
| Aantal: | |
YT4N MAX 5000 tpm (3460 × g), 6 × 10 ml-6 × 100 ml, Urine-sedimentscheidingscentrifuge met lage snelheid
Functies:
1. Microprocessorbesturing, minder luidruchtig, wordt veel gebruikt voor kwalitatieve analyse van bloedserum, plasma en ureum op het gebied van ziekenhuizen, bloedcentra, laboratoria en biochemie.
2. Borstelloze motor, gratis onderhoud, geen poedervervuiling, snel op en neer.
3. Het flexibele asaangedreven systeem dat de rotor rechtstreeks aandrijft, soepel werkt en weinig trillingen veroorzaakt.
4. Er zijn veel rotoren voor uw keuze, geschikt voor verschillende specificaties en voldoen aan de verschillende scheidingseisen van klanten.
5. Microcomputerbesturingssysteem, LCD-scherm de RCF, tijd en snelheid.
6. Elektrisch dekselslot, compact ontwerp, supersnelheid en onbalansbescherming.
YT4N Technische parameters:
| Max. Snelheid | 5000 tpm |
| Max. RCF | 3460×g |
| Max. Capaciteit | 6×100 ml |
| Tijdbereik | 0~99min |
| RPM/RCF-conversie | Ja |
| Ruis (dB) | ≤ 55 |
| Temperatuur | Normaal |
| Acc/Dec | 10 soorten |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±20r/min |
| Temperatuurnauwkeurigheid | / |
| Spanning (V/Hz) | Wisselstroom 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Afmeting (B x D x Hmm) | 485×320×255mm |
| Netto gewicht (kg) | 18KG |
| Certificaten | CE-, ISO- en kalibratierapport zijn beschikbaar |
Aangepaste rotoren voor YT4N:
| Bestelnr. | Rotornr. | Maximale snelheid (tpm) | Maximaal volume (ml) | Max. RCF(×g) |
5K-1
|
Zwenkrotor | 5000 | 6x10 | 3460 |
5K-2
|
Hoekrotor | 4000 | 30x7/5 ml | 2250 |
5K-3
|
Hoekrotor | 4000 | 18x15/10 ml | 2250 |
5K-4
|
Hoekrotor | 4000 | 24x10 ml | 2200 |
5K-5
|
Hoekrotor | 4000 | 12×15/7/5ml | 2150 |
5K-6
|
Hoekrotor | 4000 | 12×20 ml | 2200 |
5K-7
|
Hoekrotor | 5000 | 6×15ml | 2540 |
5K-8
|
Hoekrotor | 5000 | 12×15 ml | 3080 |
5K-9
|
Hoekrotor | 5000 | 4×50ml | 2520 |
5K-10
|
Hoekrotor | 5000 | 6×50ml | 2850 |
5K-11![]() |
Hoekrotor | 5000 | 4×100ml | 2630 |
5K-12
|
Hoekrotor | 5000 | 6×100 ml | 3130 |