YT4N
| Dostępność: | |
|---|---|
| Ilość: | |
YT4N MAX 5000 obr./min (3460 × g), 6 × 10 ml - 6 × 100 ml, Niskoobrotowa wirówka do oddzielania osadów moczu
Cechy:
1. Sterowanie mikroprocesorowe, cichsze, szeroko stosowane do jakościowej analizy surowicy krwi, osocza i mocznika w szpitalach, ośrodkach krwiodawstwa, laboratoriach i biochemii.
2. Silnik bezszczotkowy, bezpłatna konserwacja, brak zanieczyszczeń proszkiem, szybkie zwiększanie i zmniejszanie prędkości.
3. Elastyczny układ napędzany osią, który bezpośrednio napędza wirnik, zapewnia płynną pracę i niewielkie wibracje.
4. Do wyboru jest wiele wirników, odpowiednich do różnych specyfikacji, spełniających różne wymagania klientów w zakresie separacji.
5. Mikrokomputerowy system sterowania, wyświetlacz LCD RCF, czas i prędkość.
6. Elektryczna blokada pokrywy, zwarta konstrukcja, super prędkość i ochrona przed niewyważeniem.
Parametry techniczne YT4N:
| Maks. Prędkość | 5000 obr./min |
| Maks. RCF | 3460×g |
| Maks. Pojemność | 6×100ml |
| Zakres czasu | 0 ~ 99 minut |
| Konwersja obrotów/RCF | Tak |
| Hałas (dB) | ≤ 55 |
| Temperatura | Normalna |
| Przychod/grudzień | 10 rodzajów |
| Dokładność prędkości | ±20 obr./min |
| Dokładność temperatury | / |
| Napięcie (V/Hz) | AC 220 V/110 V 50 Hz/60 Hz |
| Rozmiar (szer. x gł. x hm) | 485×320×255 mm |
| Masa netto (kg) | 18 kg |
| Certyfikaty | Dostępne są raporty CE, ISO i kalibracji |
Dopasowane wirniki do YT4N:
| Nr zamówienia | Nr wirnika | Maksymalna prędkość (obr/min) | Maksymalna objętość (ml) | Maks. RCF(×g) |
5K-1
|
Wirnik wahadłowy | 5000 | 6x10 | 3460 |
5K-2
|
Wirnik kątowy | 4000 | 30x7/5ml | 2250 |
5K-3
|
Wirnik kątowy | 4000 | 18x15/10 ml | 2250 |
5K-4
|
Wirnik kątowy | 4000 | 24x10ml | 2200 |
5K-5
|
Wirnik kątowy | 4000 | 12×15/7/5ml | 2150 |
5K-6
|
Wirnik kątowy | 4000 | 12×20ml | 2200 |
5K-7
|
Wirnik kątowy | 5000 | 6×15ml | 2540 |
5K-8
|
Wirnik kątowy | 5000 | 12×15ml | 3080 |
5K-9
|
Wirnik kątowy | 5000 | 4×50ml | 2520 |
5K-10
|
Wirnik kątowy | 5000 | 6×50ml | 2850 |
5K-11![]() |
Wirnik kątowy | 5000 | 4×100ml | 2630 |
5K-12
|
Wirnik kątowy | 5000 | 6×100ml | 3130 |