YD6/YDL6
| Elérhetőség: | |
|---|---|
| Mennyiség: | |
YD6/YDL6 4*500 ml vérbank centrifuga, alacsony fordulatszám 6000 ford./perc, padlón álló hűtött/hűtetlen centrifuga
PS: Gyártó vagyunk, amely szinte az összes centrifugasorozat gyártására összpontosít, elfogadjuk az OEM-et és az EGYEDI. Bármilyen követelmény, kérjük, ossza meg velünk.
Jellemzők
* Széles körben használják a vérbank, a gyógyszergyár és a laboratórium területén.
* Kefe nélküli frekvencia motor, nagy nyomatékkal, ingyenes karbantartással, porszennyezés nélkül, gyors fel- és lefutás.
* Digitális kijelző, amely jelzi a programot, sebességet, időt, RCF-et, hőmérsékletet.
* Mikro számítógépes vezérlés, 10 féle program és 10 féle gyorsítás és lassítás választható.
* Elektromos fedélzár, kompakt kialakítás, szuper sebesség és kiegyensúlyozatlanság elleni védelem.
* A centrifuga teste kiváló minőségű acélból készült, biztonságos és megbízható.
YD6 műszaki paraméter: nincs hűtés funkció
| Max. Sebesség | 6000 ford./perc |
| Max. RCF | 6600×g |
| Max. Kapacitás | 4 × 1000 ml (4 * 500 ml vérzsák) |
| Időzítő | 1-9 óra 59 perc |
| RPM/RCF konvertálás | Igen |
| Zaj (dB) | ≤ 65 |
| Hőmérséklet tartomány | / |
| Acc/Dec | 10 féle |
| Sebesség Pontosság | ±20r/perc |
| Hőmérséklet pontosság | / |
| Feszültség (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Méret (H x Sz x Hmm) | 800×645×830 mm |
| Nettó tömeg (kg) | 170 kg |
| Tanúsítványok | CE, ISO és kalibrációs jelentés elérhető |
YDL6 műszaki paraméter - támogatja a hűtési funkciót, a hőmérséklet -20-40 ℃ között változhat
| Max. Sebesség | 6000 ford./perc |
| Max. RCF | 6600×g |
| Max. Kapacitás | 4 × 1000 ml (4 * 500 ml vérzsák) |
| Időzítő | 1-9 óra 59 perc |
| RPM/RCF konvertálás | Igen |
| Zaj (dB) | ≤ 65 |
| Hőmérséklet tartomány | -20-40 ℃ |
| Acc/Dec | 10 féle |
| Sebesség Pontosság | ±20r/perc |
| Hőmérséklet pontosság | ±1℃ |
| Feszültség (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Méret (H x Sz x Hmm) | 800×675×830 mm |
| Nettó tömeg (kg) | 260 kg |
| Tanúsítványok | CE, ISO és kalibrációs jelentés elérhető |
Illesztett rotorok YD6/YDL6-hoz
| Rendelési szám | Forgórész | Max fordulatszám (rpm) | Maximális térfogat (ml) | Max.RCF (×g) |
D6-1
|
Lengő rotor | 4000 | 4×1000 ml | 4060 |
D6-2
|
Szögrotor | 6000 | 4×300 ml | 5390 |
| D6-3 | Szögrotor | 6000 | 6×300 ml | 5660 |
D6-4
|
Szögrotor | 6000 | 6×500 ml | 6600 |
D6-5
|
Mikrolemez | 4000 | 4×4x96 jól | 2840 |
Adapter 1000 ml-es vödörhöz:
| 5 ml | 7 ml | 10 ml | 15 ml | 50 ml | |
| 1000 ml | 23db/csésze | 23 | 19 | 14 | 5 |