ИД6/ИДЛ6
| Доступност: | |
|---|---|
| Количина: | |
ИД6/ИДЛ6 Центрифуга за банку крви 4*500 мл, мала брзина 6000 обртаја у минути, подна расхладна/нехлађена центрифуга
ПС: Ми смо произвођач фокусиран на производњу скоро свих серија центрифуга, прихватамо ОЕМ и ЦУСТОМ. Било какви захтеви, слободно нас обавестите.
Карактеристике
* Широко се користи у области банке крви, фармацеутске фабрике и лабораторије.
* Фреквентни мотор без четкица, са великим обртним моментом, бесплатно одржавање, без загађења прахом, брзо се повећава и смањује.
* Дигитални дисплеј који показује програм, брзину, време, РЦФ, температуру.
* Микро компјутерска контрола, постоји 10 врста програма и 10 врста убрзања и успоравања по вашем избору.
* Електрична брава поклопца, компактан дизајн, супер брзина и заштита од неравнотеже.
* Тело центрифуге је направљено од висококвалитетног челика, безбедно и поуздано.
ИД6 технички параметар: - нема функције хлађења
| Макс. Брзина | 6000рпм |
| Макс. РЦФ | 6600×г |
| Макс. Капацитет | 4×1000мл (4*500мл врећа за крв) |
| Тајмер | 1~9х59мин |
| РПМ/РЦФ Цонверт | Да |
| бука (дБ) | ≤ 65 |
| Температурни опсег | / |
| Ацц/Дец | 10 врста |
| Спеед Аццураци | ±20р/мин |
| Прецизност температуре | / |
| напон (В/Хз) | АЦ 220В/110В 50ХЗ/60ХЗ |
| Величина (Д к Ш к Хмм) | 800×645×830 мм |
| Нето тежина (кг) | 170КГ |
| Цертификати | ЦЕ, ИСО и извештај о калибрацији су доступни |
Технички параметар ИДЛ6 - подржава функцију хлађења, температура може да се креће од -20 ~ 40 ℃
| Макс. Брзина | 6000рпм |
| Макс. РЦФ | 6600×г |
| Макс. Капацитет | 4×1000мл (4*500мл врећа за крв) |
| Тајмер | 1~9х59мин |
| РПМ/РЦФ Цонверт | Да |
| бука (дБ) | ≤ 65 |
| Температурни опсег | -20~40℃ |
| Ацц/Дец | 10 врста |
| Спеед Аццураци | ±20р/мин |
| Прецизност температуре | ±1℃ |
| напон (В/Хз) | АЦ 220В/110В 50ХЗ/60ХЗ |
| Величина (Д к Ш к Хмм) | 800×675×830 мм |
| Нето тежина (кг) | 260КГ |
| Цертификати | ЦЕ, ИСО и извештај о калибрацији су доступни |
Одговарајући ротори за ИД6/ИДЛ6
| Наруџба бр. | Ротор | максимална брзина (о/мин) | Макс. запремина (мл) | Макс.РЦФ (×г) |
Д6-1
|
Свинг Ротор | 4000 | 4×1000мл | 4060 |
Д6-2
|
Угаони ротор | 6000 | 4×300мл | 5390 |
| Д6-3 | Угаони ротор | 6000 | 6×300мл | 5660 |
Д6-4
|
Угаони ротор | 6000 | 6×500мл | 6600 |
Д6-5
|
Мицроплате | 4000 | 4×4к96велл | 2840 |
Адаптер за канту од 1000 мл:
| 5мл | 7мл | 10мл | 15мл | 50мл | |
| 1000мл | 23ком/шоља | 23 | 19 | 14 | 5 |