YXCyto-4
| Elérhetőség: | |
|---|---|
| Mennyiség: | |
YXCyto-4 citocentrifuga egyrétegű sejtek előkészítéséhez
Jellemzők:
* Kefe nélküli frekvencia motor, nagy nyomatékkal, ingyenes karbantartással, porszennyezés nélkül, gyors fel- és lefutás.
* Digitális kijelző, amely jelzi a programot, sebességet, időt, RCF-et, hőmérsékletet.
* Mikro számítógépes vezérlés, 10 féle program és 10 féle gyorsítás és lassítás választható.
* 6 féle rotor választható.
* Elektromos fedélzár, kompakt kialakítás, szuper sebesség és kiegyensúlyozatlanság elleni védelem.
* A centrifuga teste kiváló minőségű acélból készült, biztonságos és megbízható.
Műszaki paraméter:
| Max. Sebesség | 4000 fordulat/perc |
| Max. RCF | 11900*g |
| Max. Kapacitás | 6*30 ml |
| Időzítő | 1-9 óra 59 perc |
| Zaj (dB) | ≤ 55 |
| Sebesség Pontosság | ±20r/perc |
| Feszültség (V/Hz) | AC110/220V, 50-60HZ,2A |
| Méret (H x Sz x Hmm) | 528*370*280mm |
| Nettó tömeg (kg) | 30 kg |
| Tanúsítványok | CE, ISO és kalibrációs jelentés elérhető |