YXCyto-4
| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
Tek Katmanlı Hücre Hazırlanması için YXCyto-4 Sitosantrifüj
Özellikler:
* Fırçasız frekans motoru, mükemmel tork, ücretsiz bakım, toz kirliliği yok, hızlı yukarı ve aşağı hızlanma.
* Programı, hızı, zamanı, RCF'yi, sıcaklığı gösteren dijital ekran.
* Mikro bilgisayar kontrolü, seçiminize göre 10 çeşit program ve 10 çeşit hızlanma ve yavaşlama vardır.
* Seçtiğiniz için 6 çeşit rotor vardır.
* Elektrikli kapak kilidi, kompakt tasarım, süper hız ve dengesizlik koruması.
* Santrifüj gövdesi yüksek kaliteli çelikten yapılmış, güvenli ve güvenilirdir.
Teknik Parametre:
| Maks. Hız | 4000 dev/dak |
| Maks. RCF | 11900*g |
| Maks. Kapasite | 6*30 mi |
| Zamanlayıcı | 1~9sa59dk |
| Gürültü (dB) | ≤ 55 |
| Hız Doğruluğu | ±20 dev/dak |
| Gerilim (V/Hz) | AC110/220V, 50-60HZ,2A |
| Boyut (U x G x Ymm) | 528*370*280mm |
| Net Ağırlık (Kg) | 30kg |
| Sertifikalar | CE, ISO ve Kalibrasyon raporu mevcuttur |