YF12R
| Disponibilitate: | |
|---|---|
| Cantitate: | |
YF12R Capacitate mare 4 * 1000 ml cu rotor oscilant de 4000 rpm, 6 * 300 ml cu 12 000 rpm, centrifugă de mare viteză centrifugă frigorifică pe podea, rotor cu microplăci disponibil
Caracteristici:
* Folosit pe scară largă în domeniul biochimiei, al produselor biologice, al fabricii farmaceutice și al laboratorului.
* Motor de frecvență fără perii pentru modelul YF12R care are un cuplu mare, întreținere gratuită, fără poluare cu pulbere, rapid în sus și în jos.
* Modelul YF12R cu afișaj digital care indică viteza, timpul și temperatura.
* Control micro computer, există 10 tipuri de programe și 10 tipuri de accelerare și decelerare pentru alegerea dvs.
* Există rotoare de mare viteză și rotoare de viteză mică pentru alegerea dvs.
* Blocare electrică a capacului, design compact, protecție super-viteză și dezechilibru.
* Corpul centrifugei este fabricat din oțel de înaltă calitate, sigur și fiabil.
Parametrul tehnic YF12R
| Max. Viteză | 12000 rpm |
| Max. RCF | 22650x g |
| Max. Capacitate | 4x1000ml |
| Cronometru | 1~9h59min |
| Conversie RPM/RCF | Da |
| Zgomot (dB) | ≤ 60 |
| Interval de temperatură | -20~40°C |
| Acc/Dec | 10 feluri |
| Precizia vitezei | ±20r/min |
| Precizia temperaturii | ±1°C |
| Tensiune (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Dimensiune (LxLx Hmm) | 780x675x830mm |
| Greutate netă (Kg) | 260 kg |
| Certificate | CE, ISO și calibrare |
Rotoare potrivite pentru YF12R
| Nr. produs | Tip rotor | Viteza maxima (rpm) | Volumul (ml) | RCF maxim(g) |
L12-1 |
Rotor unghiular | 12000 | 6×300 ml | 22650 |
L12-2
|
Rotor unghiular | 8000 | 6×500ml | 11740 |
L12-3
|
Rotor de balansare | 4000 | 4×1000ml | 4060 |
L12-4
|
Rotor cu microplaci | 4000 | 4×4×96well | 2940 |
| L12-5 | 4000 | 2×4×96well | 2490 |