YF12R
| Elérhetőség: | |
|---|---|
| Mennyiség: | |
YF12R nagy kapacitású 4 * 1000 ml 4000 fordulat / perc fordulatszámú forgórotorral, 6 * 300 ml 12 000 fordulat / perc fordulatszámmal, nagy sebességű centrifuga, hűtött centrifuga, padlón álló, mikrolemezes rotor kapható
Jellemzők:
* Széles körben használják a biokémia, a biológiai termékek, a gyógyszergyár és a laboratórium területén.
* Kefe nélküli frekvenciájú motor az YF12R modellhez, amely nagy nyomatékkal, ingyenes karbantartással, porszennyezés nélkül gyors fel és le.
* YF12R modell digitális kijelzővel, amely jelzi a sebességet, az időt és a hőmérsékletet.
* Mikro számítógépes vezérlés, 10 féle program és 10 féle gyorsítás és lassítás választható.
* Nagy sebességű és alacsony fordulatszámú rotorok közül választhat.
* Elektromos fedélzár, kompakt kialakítás, szuper sebesség és kiegyensúlyozatlanság elleni védelem.
* A centrifuga teste kiváló minőségű acélból készült, biztonságos és megbízható.
YF12R műszaki paraméter
| Max. Sebesség | 12000 ford./perc |
| Max. RCF | 22650x g |
| Max. Kapacitás | 4x1000 ml |
| Időzítő | 1–9 óra 59 perc |
| RPM/RCF konvertálás | Igen |
| Zaj (dB) | ≤ 60 |
| Hőmérséklet tartomány | -20-40°C |
| Acc/Dec | 10 féle |
| Sebesség Pontosság | ±20r/perc |
| Hőmérséklet pontosság | ±1°C |
| Feszültség (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Méretek (HxSzx Hmm) | 780x675x830mm |
| Nettó tömeg (kg) | 260 kg |
| Tanúsítványok | CE, ISO és kalibrálás |
Illesztett rotorok YF12R-hez
| Termékszám | Rotor típusa | Max sebesség (rpm) | Térfogat (ml) | Max RCF(g) |
L12-1 |
Szögrotor | 12000 | 6×300 ml | 22650 |
L12-2
|
Szögrotor | 8000 | 6×500 ml | 11740 |
L12-3
|
Lengő rotor | 4000 | 4×1000 ml | 4060 |
L12-4
|
Mikrolemez rotor | 4000 | 4×4×96 jól | 2940 |
| L12-5 | 4000 | 2×4×96 jól | 2490 |