YF12R
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
| Antall: | |
YF12R stor kapasitet 4*1000ml med 4000rpm svingrotor, 6*300ml med 12000rpm, høyhastighets sentrifuge kjølt sentrifuge gulvstående, mikroplaterotor tilgjengelig
Funksjoner:
* Mye brukt innen biokjemi, biologiske produkter, farmasøytisk fabrikk og laboratorium.
* Børsteløs frekvensmotor for modell YF12R som i stort dreiemoment, gratis vedlikehold, ingen pulverforurensning, rask i hastighet opp og ned.
* Modell YF12R med digitalt display som viser hastighet, tid og temperatur.
* Mikrodatamaskinkontroll, det er 10 typer programmer og 10 typer akselerasjon og retardasjon for ditt valg.
* Det er høyhastighetsrotorer og lavhastighetsrotorer for ditt valg.
* Elektrisk lokklås, kompakt design, superhastighet og ubalansebeskyttelse.
* Sentrifugehuset er laget av høykvalitetsstål, trygt og pålitelig.
YF12R teknisk parameter
| Maks. Fart | 12000rpm |
| Maks. RCF | 22650x g |
| Maks. Kapasitet | 4x1000ml |
| Timer | 1–9t59min |
| RPM/RCF Konverter | Ja |
| Støy(dB) | ≤ 60 |
| Temperaturområde | -20~40°C |
| Acc/des | 10 typer |
| Hastighetsnøyaktighet | ±20r/min |
| Temperaturnøyaktighet | ±1°C |
| Spenning (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Dimensjon (LxBx Hmm) | 780x675x830mm |
| Nettovekt (Kg) | 260 kg |
| Sertifikater | CE, ISO og kalibrering |
Matchende rotorer for YF12R
| Produktnr. | Rotortype | Maks hastighet (rpm) | Volum (ml) | Maks RCF(g) |
L12-1 |
Vinkelrotor | 12000 | 6×300 ml | 22650 |
L12-2
|
Vinkelrotor | 8000 | 6×500 ml | 11740 |
L12-3
|
Svingrotor | 4000 | 4×1000 ml | 4060 |
L12-4
|
Mikroplaterotor | 4000 | 4×4×96brønn | 2940 |
| L12-5 | 4000 | 2×4×96brønn | 2490 |