YF12R
| Dostępność: | |
|---|---|
| Ilość: | |
YF12R o dużej pojemności 4*1000 ml z rotorem wahadłowym 4000 obr./min, 6*300 ml z 12000 obr./min, wirówka szybkoobrotowa Wirówka z chłodzeniem stojąca na podłodze, dostępny rotor mikropłytkowy
Cechy:
* Szeroko stosowane w dziedzinie biochemii, produktów biologicznych, fabryk farmaceutycznych i laboratorium.
* Bezszczotkowy silnik częstotliwościowy do modelu YF12R, który zapewnia duży moment obrotowy, bezpłatną konserwację, brak zanieczyszczeń proszkiem, szybkie zwiększanie i zmniejszanie prędkości.
* Model YF12R z cyfrowym wyświetlaczem wskazującym prędkość, czas i temperaturę.
* Sterowanie mikrokomputerem, do wyboru jest 10 rodzajów programów i 10 rodzajów przyspieszania i zwalniania.
* Do wyboru są wirniki o dużej i niskiej prędkości.
* Elektryczna blokada pokrywy, kompaktowa konstrukcja, super prędkość i ochrona przed niewyważeniem.
* Korpus wirówki wykonany jest z wysokiej jakości stali, bezpiecznej i niezawodnej.
Parametr techniczny YF12R
| Maks. Prędkość | 12000 obr./min |
| Maks. RCF | 22650x g |
| Maks. Pojemność | 4x1000ml |
| Regulator czasowy | 1~9h59min |
| Konwersja obrotów/RCF | Tak |
| Hałas (dB) | ≤ 60 |
| Zakres temperatur | -20 ~ 40°C |
| Przychod/grudzień | 10 rodzajów |
| Dokładność prędkości | ±20 obr./min |
| Dokładność temperatury | ±1°C |
| Napięcie (V/Hz) | AC 220 V/110 V 50 Hz/60 Hz |
| Wymiary (DxSx Hmm) | 780 x 675 x 830 mm |
| Waga netto (kg) | 260 KG |
| Certyfikaty | CE, ISO i kalibracja |
Dopasowane wirniki do YF12R
| Nr produktu | Typ wirnika | Maksymalna prędkość (rpm) | Objętość (ml) | Maks. RCF (g) |
L12-1 |
Wirnik kątowy | 12000 | 6×300ml | 22650 |
L12-2
|
Wirnik kątowy | 8000 | 6×500ml | 11740 |
L12-3
|
Wirnik obrotowy | 4000 | 4×1000ml | 4060 |
L12-4
|
Wirnik mikropłytkowy | 4000 | 4×4×96 dołków | 2940 |
| L12-5 | 4000 | 2×4×96 dołków | 2490 |