YF21R
| Disponibilitate: | |
|---|---|
| Cantitate: | |
YF21R 21000rpm/46140xG Viteză, 4*800ml, -20~40 °C Centrifugă frigorifică pe podea, rotor continuu disponibil, 10 Acc/Dec
Caracteristici:
* 10 tipuri de programe și 10 tipuri de accelerare și decelerare pe care le puteți alege;
* Sistem de control cu microcomputer, afișaj cu LED (digital) temperatură, timp, viteză;
* Capac de blocare electrică automată, structură compactă, viteză super rapidă, protecție dezechilibrată;
* Compresor importat, fără fluor, răcire cu ciclu dublu, alternând ușor și cald, fără poluare a mediului și precis în controlul temperaturii;
* Motor de frecvență fără perii, care are un cuplu mare, întreținere gratuită, fără poluare cu pulbere, viteză rapidă în sus și în jos;
* Sistem flexibil de axare care antrenează rotorul direct, funcționare lină, zgomot redus și vibrații mici;
* Corpul centrifugal este fabricat din oțel de înaltă calitate, sigur și fiabil.
Parametrul tehnic YF21R
| Max. Viteză | 21000 rpm |
| Max. RCF | 46140 xg |
| Max. Capacitate | 4x800ml |
| Cronometru | 1~9h59min |
| Conversie RPM/RCF | Da |
| Zgomot (dB) | ≤ 65 |
| Interval de temperatură | -20~40°C |
| Acc/Dec | 10 feluri |
| Precizia vitezei | ±20r/min |
| Precizia temperaturii | ±1°C |
| Tensiune (V/Hz) | AC 220V 50HZ/60HZ |
| Dimensiune (LxLx Hmm) | 800x740x930mm |
| Greutate netă (Kg) | 300 kg |
| Certificate | CE, ISO și raport de calibrare |
Rotoare potrivite pentru YF21R
| Rotor nr. | Tip rotor | Viteza maxima (r/min) | Volumul (ml) | RCF maxim(g) |
21M-1
|
Rotor unghiular | 21000 | 12x10 | 44440 |
21M-2
|
Rotor unghiular | 20000 | 16x10 | 46140 |
21M-3
|
Rotor unghiular | 20000 | 8x30/20 | 42040 |
21M-4
|
Rotor unghiular | 20000 | 6x50 | 44700 |
21M-5
|
Rotor unghiular | 15000 | 8x50 | 27540 |
21M-6 |
Rotor unghiular | 15000 | 6x70 | 25480 |
21M-7
|
Rotor unghiular | 12000 | 8x100 | 19610 |
21M-8
|
Rotor unghiular | 11000 | 4x300 | 18120 |
21M-9 |
Rotor unghiular | 10000 | 6x300 | 15730 |
21M-10
|
Rotor unghiular | 9000 | 6x500 | 14860 |
21M-11
|
Rotor de balansare | 4000 | 4x800 | 3450 |
21M-12 |
Rotor de balansare | 15000 | 4x5 | 21670 |
21M-13
|
Rotor de balansare | 13000 | 4x30 | 23580 |
21M-14
|
Rotor de balansare | 10000 | 4x50 | 16240 |
Rotoare centrifuge continue asortate
| Nr. produs | Tip rotor | Viteza maxima (rpm) | Volumul (ml) | RCF maxim(g) | Flux standard | Depozit |
| Nr.30128 | Rotor centrifugal continuu | 17000 | 1000 | 31390xg | 285-350ml/min | 500 ml |
| Nr.30129 | Rotor centrifugal continuu | 14000 | 1800 | 21710xg | 220-500ml/min | 500 ml |
| Nr.30130 | Rotor centrifugal continuu | 8000 | 3000 | 9450xg | 220-500ml/min | 1600 ml |
| Nr.30131 | Rotor centrifugal continuu | 8000 | 1800 | 8600xg | 220-500ml/min | 1000 ml |