YF12R
| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
YF12R Büyük Kapasiteli 4*1000 ml, 4000 rpm Salınım Rotorlu, 6*300 ml, 12000 rpm ile, Yüksek Hızlı Santrifüj Soğutmalı Santrifüj Zemin Ayaklı, Mikroplak Rotor Mevcut
Özellikler:
* Biyokimya, biyolojik ürünler, ilaç fabrikası ve laboratuvar alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.
* YF12R modeli için fırçasız frekanslı motor, mükemmel tork, ücretsiz bakım, toz kirliliği yok, hızlı hızlanma ve düşüş.
* Hızı, zamanı ve sıcaklığı gösteren dijital ekranlı YF12R modeli.
* Mikro bilgisayar kontrolü, seçiminize göre 10 çeşit program ve 10 çeşit hızlanma ve yavaşlama vardır.
* Seçiminize göre yüksek hızlı rotorlar ve düşük hızlı rotorlar bulunmaktadır.
* Elektrikli kapak kilidi, kompakt tasarım, süper hız ve dengesizlik koruması.
* Santrifüj gövdesi yüksek kaliteli çelikten yapılmış, güvenli ve güvenilirdir.
YF12R Teknik Parametre
| Maks. Hız | 12000rpm |
| Maks. RCF | 22650x g |
| Maks. Kapasite | 4x1000ml |
| Zamanlayıcı | 1~9sa59dk |
| RPM/RCF Dönüştürme | Evet |
| Gürültü (dB) | ≤ 60 |
| Sıcaklık Aralığı | -20~40°C |
| Hız/Aralık | 10 Çeşit |
| Hız Doğruluğu | ±20 dev/dak |
| Sıcaklık Doğruluğu | ±1°C |
| Gerilim (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Boyut (UxGx Hmm) | 780x675x830mm |
| Net Ağırlık (Kg) | 260kg |
| Sertifikalar | CE, ISO ve Kalibrasyon |
YF12R için Uyumlu Rotorlar
| Ürün No. | Rotor Tipi | Maksimum Hız (rpm) | Hacim(ml) | Maksimum RCF(g) |
L12-1 |
Açılı Rotor | 12000 | 6×300ml | 22650 |
L12-2
|
Açılı Rotor | 8000 | 6×500ml | 11740 |
L12-3
|
Salıncak Rotoru | 4000 | 4×1000ml | 4060 |
L12-4
|
Mikroplak Rotor | 4000 | 4×4×96kuyu | 2940 |
| L12-5 | 4000 | 2×4×96kuyu | 2490 |