YF12R
| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
| Aantal: | |
YF12R Grote capaciteit 4 * 1000 ml met 4000 tpm zwenkrotor, 6 * 300 ml met 12000 tpm, snelle centrifuge, gekoelde centrifuge, vloerstaand, microplaatrotor beschikbaar
Functies:
* Op grote schaal gebruikt op het gebied van biochemie, biologische producten, farmaceutische fabrieken en laboratoria.
* Borstelloze frequentiemotor voor model YF12R met een groot koppel, gratis onderhoud, geen poedervervuiling, snel op en neer.
* Model YF12R met digitaal display dat de snelheid, tijd en temperatuur aangeeft.
* Microcomputerbesturing, er zijn 10 soorten programma's en 10 soorten versnellingen en vertragingen naar keuze.
* Er zijn rotoren met hoge snelheid en rotoren met lage snelheid voor uw keuze.
* Elektrisch dekselslot, compact ontwerp, supersnelheid en onbalansbescherming.
* Het centrifugelichaam is gemaakt van hoogwaardig staal, veilig en betrouwbaar.
YF12R Technische parameter
| Max. Snelheid | 12000 tpm |
| Max. RCF | 22650xg |
| Max. Capaciteit | 4x1000 ml |
| Timer | 1~9u59min |
| RPM/RCF-conversie | Ja |
| Ruis (dB) | ≤ 60 |
| Temperatuurbereik | -20~40°C |
| Acc/Dec | 10 soorten |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±20r/min |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±1°C |
| Spanning (V/Hz) | Wisselstroom 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Afmeting (LxBx Hmm) | 780x675x830mm |
| Netto gewicht (kg) | 260KG |
| Certificaten | CE, ISO & Kalibratie |
Aangepaste rotoren voor YF12R
| Productnr. | Rotortype | Maximale snelheid (tpm) | Volume (ml) | Maximale RCF(g) |
L12-1 |
Hoekrotor | 12000 | 6×300 ml | 22650 |
L12-2
|
Hoekrotor | 8000 | 6×500 ml | 11740 |
L12-3
|
Zwenkrotor | 4000 | 4×1000 ml | 4060 |
L12-4
|
Microplaatrotor | 4000 | 4×4×96 putjes | 2940 |
| L12-5 | 4000 | 2×4×96 putjes | 2490 |