YF12R
| Dostupnosť: | |
|---|---|
| Množstvo: | |
YF12R Veľká kapacita 4 * 1 000 ml s otočným rotorom 4 000 ot./min., 6 * 300 ml s 12 000 ot./min.
Vlastnosti:
* Široko používaný v oblasti biochémie, biologických produktov, farmaceutických tovární a laboratórií.
* Bezkefkový frekvenčný motor pre model YF12R s veľkým krútiacim momentom, bezúdržbovou údržbou, bez znečistenia práškom, rýchlou rýchlosťou hore a dole.
* Model YF12R s digitálnym displejom, ktorý zobrazuje rýchlosť, čas a teplotu.
* Mikropočítačové ovládanie, existuje 10 druhov programov a 10 druhov zrýchlenia a spomalenia podľa vášho výberu.
* Existujú vysokorýchlostné rotory a nízkorýchlostné rotory podľa vášho výberu.
* Elektrický zámok veka, kompaktný dizajn, super rýchlosť a ochrana proti nerovnováhe.
* Telo odstredivky je vyrobené z vysoko kvalitnej ocele, bezpečné a spoľahlivé.
Technický parameter YF12R
| Max. Rýchlosť | 12 000 ot./min |
| Max. RCF | 22650x g |
| Max. Kapacita | 4x1000ml |
| Časovač | 1:9 h 59 min |
| Konverzia RPM/RCF | áno |
| Hlučnosť (dB) | ≤ 60 |
| Rozsah teplôt | -20 až 40 °C |
| Acc/Dec | 10 druhov |
| Rýchlosť Presnosť | ±20 ot./min |
| Presnosť teploty | ± 1 °C |
| Napätie (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Rozmery (DxŠxHmm) | 780 x 675 x 830 mm |
| Čistá hmotnosť (kg) | 260 kg |
| Certifikáty | CE, ISO a kalibrácia |
Zodpovedajúce rotory pre YF12R
| Produkt č. | Typ rotora | Maximálna rýchlosť (ot./min.) | Objem (ml) | Max RCF(g) |
L12-1 |
Uhlový rotor | 12000 | 6×300 ml | 22650 |
L12-2
|
Uhlový rotor | 8000 | 6×500 ml | 11740 |
L12-3
|
Swing Rotor | 4000 | 4×1000 ml | 4060 |
L12-4
|
Mikrodoštičkový rotor | 4000 | 4 × 4 × 96 jamiek | 2940 |
| L12-5 | 4000 | 2 × 4 × 96 jamiek | 2490 |