YX5G Gerber-centrifuge
Functies:
* Gekoelde centrifuge, veel gebruikt in laboratorium, bloedbank en ziekenhuis.
* Onbalanssensor en gevoel voor te hoge temperatuur
* Voorkoelingsontwerp, 10 soorten versnelling en vertraging
* Meer dan 20 soorten rotoren naar keuze
* Laag geluidsniveau, kleine trillingen en compact ontwerp.
* Importeer compressoren fluorvrij, dubbele cycluskoeling, gratis milieuvervuiling
* Het centrifugelichaam is gemaakt van hoogwaardig staal, zeer veilig
* Gebruiksvriendelijk groot digitaal display met snelheids-, tijd- en temperatuurparameters
* Borstelloze motor met een groot koppel, geen poedervervuiling, gratis onderhoud, snel op en neer
YX5G Technische parameter
| Max. Snelheid | 5000 tpm |
| Max. RCF | 4730×g |
| Max. Capaciteit | 4×250 ml |
| Tijdbereik | 0~9u59min |
| RPM/RCF-conversie | Ja |
| Ruis (dB) | ≤ 58 |
| Temperatuur | Kamertemperatuur:+10~80℃ |
| Acc/Dec | 10 soorten |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±20r/min |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±1℃ |
| Spanning (V/Hz) | Wisselstroom 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Afmeting (B x D x Hmm) | 650×665×400mm |
| Netto gewicht (kg) | 83KG |
| Certificaten | CE-, ISO- en kalibratierapport zijn beschikbaar |