YX5G Gerber Santrifüjü
Özellikler:
* Laboratuvarda, kan bankasında ve hastanede yaygın olarak kullanılan soğutmalı santrifüj.
* Dengesizlik sensörü ve aşırı sıcaklık algılama
* Ön soğutma tasarımı, 10 çeşit hızlanma ve yavaşlama
* Seçiminiz için 20'den fazla rotor çeşidi
* Düşük gürültü, küçük titreşim ve kompakt tasarım.
* İthal kompresörler flor içermez, çift çevrimli soğutma, çevre kirliliği yaratmaz
* Santrifüj gövdesi yüksek kaliteli çelikten yapılmıştır, çok güvenlidir
* Kullanıcı dostu geniş dijital ekran hız, zaman ve sıcaklık parametrelerini gösterir
* Büyük torklu, toz kirliliği olmayan, bakım gerektirmeyen, hızlı yukarı ve aşağı hızlanan fırçasız motor
YX5G Teknik Parametre
| Maks. Hız | 5000 rpm |
| Maks. RCF | 4730×g |
| Maks. Kapasite | 4×250ml |
| Zaman Aralığı | 0~9sa59dk |
| RPM/RCF Dönüştürme | Evet |
| Gürültü (dB) | ≤ 58 |
| Sıcaklık | Oda sıcaklığı:+10~80°C |
| Hız/Aralık | 10 Çeşit |
| Hız Doğruluğu | ±20 dev/dak |
| Sıcaklık Doğruluğu | ±1°C |
| Gerilim (V/Hz) | AC 220V/110V 50HZ/60HZ |
| Boyut (G x D x Ymm) | 650×665×400mm |
| Net Ağırlık (Kg) | 83kg |
| Sertifikalar | CE, ISO ve Kalibrasyon raporu mevcuttur |