YF21R
| Dostupnosť: | |
|---|---|
| Množstvo: | |
YF21R 21000 ot./min./46140xG rýchlosť, 4*800 ml, -20~40 °C Chladená stojaca centrifúga, k dispozícii kontinuálny rotor, 10 acc/december
Vlastnosti:
* 10 druhov programov a 10 druhov zrýchlenia a spomalenia, ktoré si môžete vybrať;
* Mikropočítačový riadiaci systém, LED (digitálny) displej teploty, času, rýchlosti;
* Kryt automatického elektrického zámku, kompaktná konštrukcia, super rýchla rýchlosť, nevyvážená ochrana;
* Dovážaný kompresor, bez fluóru, chladenie s dvojitým cyklom, ľahké striedanie chladu a tepla, bez znečistenia prostredia a presná kontrola teploty ;
* Bezkefkový frekvenčný motor s veľkým krútiacim momentom, bezúdržbovou údržbou, bez znečistenia práškom, rýchlou rýchlosťou hore a dole;
* Flexibilný systém poháňaný nápravou, ktorý poháňa rotor priamo, hladká prevádzka, nízka hlučnosť a malé vibrácie;
* Odstredivé telo je vyrobené z vysoko kvalitnej ocele, bezpečné a spoľahlivé.
Technický parameter YF21R
| Max. Rýchlosť | 21 000 ot./min |
| Max. RCF | 46140 xg |
| Max. Kapacita | 4 x 800 ml |
| Časovač | 1:9 h 59 min |
| Konverzia RPM/RCF | áno |
| Hlučnosť (dB) | ≤ 65 |
| Rozsah teplôt | -20 až 40 °C |
| Acc/Dec | 10 druhov |
| Rýchlosť Presnosť | ±20 ot./min |
| Presnosť teploty | ± 1 °C |
| Napätie (V/Hz) | AC 220V 50HZ/60HZ |
| Rozmery (DxŠxHmm) | 800 x 740 x 930 mm |
| Čistá hmotnosť (kg) | 300 kg |
| Certifikáty | CE, ISO a kalibračná správa |
Zodpovedajúce rotory pre YF21R
| Rotor č. | Typ rotora | Maximálna rýchlosť (ot./min.) | Objem (ml) | Max RCF(g) |
21M-1
|
Uhlový rotor | 21000 | 12x10 | 44440 |
21M-2
|
Uhlový rotor | 20000 | 16x10 | 46140 |
21M-3
|
Uhlový rotor | 20000 | 8x30/20 | 42040 |
21M-4
|
Uhlový rotor | 20000 | 6x50 | 44700 |
21M-5
|
Uhlový rotor | 15000 | 8x50 | 27540 |
21M-6 |
Uhlový rotor | 15000 | 6x70 | 25480 |
21M-7
|
Uhlový rotor | 12000 | 8x100 | 19610 |
21M-8
|
Uhlový rotor | 11000 | 4x300 | 18120 |
21M-9 |
Uhlový rotor | 10000 | 6x300 | 15730 |
21M-10
|
Uhlový rotor | 9000 | 6x500 | 14860 |
21M-11
|
Swing Rotor | 4000 | 4x800 | 3450 |
21M-12 |
Swing Rotor | 15000 | 4x5 | 21670 |
21M-13
|
Swing Rotor | 13000 | 4x30 | 23580 |
21M-14
|
Swing Rotor | 10000 | 4x50 | 16240 |
Prispôsobené kontinuálne odstredivé rotory
| Produkt č. | Typ rotora | Maximálna rýchlosť (ot./min.) | Objem (ml) | Max RCF(g) | Štandardný prietok | Záloha |
| No30128 | Kontinuálny odstredivý rotor | 17000 | 1000 | 31390xg | 285-350 ml/min | 500 ml |
| No30129 | Kontinuálny odstredivý rotor | 14000 | 1800 | 21710xg | 220-500 ml/min | 500 ml |
| No30130 | Kontinuálny odstredivý rotor | 8000 | 3000 | 9450 xg | 220-500 ml/min | 1600 ml |
| No30131 | Kontinuálny odstredivý rotor | 8000 | 1800 | 8600xg | 220-500 ml/min | 1000 ml |