ИТ4
| Доступност: | |
|---|---|
| Количина: | |
ИТ4 Серофуга, Центрифуга за прање ћелија, 4000 обртаја у минути, 12×7 мл са СЕРО ротором, ХЛА ротором
Карактеристике:
1. Микропроцесорска контрола, мање бучна, широко се користи за квалитативне анализе крвног серума, плазме и урее у областима болнице, лабораторије и биохемије.
2. Мотор без четкица, бесплатно одржавање, без загађења прахом, брза брзина горе-доле.
3. Специјални програм, ХЛА и СЕРО одвојено.
4. Микро компјутерски контролни систем, ЛЕД дисплеј РЦФ, време и брзина.
5.Електрична брава поклопца, компактан дизајн, супер брзина и заштита од неравнотеже.
ИТ4 технички параметар:
| Макс. Брзина | 4000рпм |
| Макс. РЦФ | 2000 |
| Макс. Капацитет | 12×7мл |
| Временски опсег | 0~99мин |
| РПМ/РЦФ Цонверт | Да |
| бука (дБ) | ≤ 55 |
| Температура | Нормално |
| Ацц/Дец | 10 врста |
| Спеед Аццураци | ±20р/мин |
| напон (В/Хз) | АЦ 220В/110В 50ХЗ/60ХЗ |
| Величина (Ш к Д к Хмм) | 485×320×255 мм |
| Нето тежина (кг) | 20кг |
Одговарајући ротори за ИТ4
| Наруџба бр. | Ротор | максимална брзина (о/мин) | Макс. запремина (мл) | Макс. РЦФ (×г) |
| НО31501 | СЕРО Ротор | 3000 | 12×7/5мл (10-13*65-100мм) | 1000 |
| НО31502 | ХЛА Ротор | 4000 | 12×2/1,5/0,5мл | 2000 |
| Ротор Наме | Макс. РЦФ(×г) | Користите |
| ХЛА ротор за прање лимфоцита | 2000 | Одвајање лимфоцита инкубирано раздвајање ћелија |
| 1000 | Екстентерат хематобласта (одлагање тромбина) | |
| 1000 | Испирање лимфоцита | |
| СЕРО ротор за прање еритроцита | 500 | Одређивање крвне групе, слика хематоцита |
| 1000 | Тест интерсектантне способности | |
| 1000 | Испирање хематоцита, дестилација серума и плазме |