YF21R
| Elérhetőség: | |
|---|---|
| Mennyiség: | |
YF21R 21000rpm/46140xG fordulatszám,4*800ml,-20~40 °C, hűtött, padlón álló centrifuga, folyamatos forgórész elérhető, 10 Acc/Dec
Jellemzők:
* 10 féle program és 10 féle gyorsítás és lassítás választható;
* Mikroszámítógép vezérlőrendszer, LED (digitális) kijelző hőmérséklet, idő, sebesség;
* Automatikus elektromos zárfedél, kompakt szerkezet, szupergyors sebesség, kiegyensúlyozatlan védelem;
* Importált kompresszor, fluormentes, kettős ciklusú hűtés, hideg és meleg váltakozás könnyen, környezetszennyezésmentes és pontos hőmérsékletszabályozás;
* Kefe nélküli frekvenciájú motor, amely nagy nyomatékkal, ingyenes karbantartással, porszennyeződés nélkül, gyors fel- és lefutási sebességgel rendelkezik;
* Rugalmas tengelyhajtású rendszer, amely közvetlenül hajtja a rotort, egyenletes működés, alacsony zajszint és kis vibráció;
* A centrifugális test kiváló minőségű acélból készült, biztonságos és megbízható.
YF21R műszaki paraméter
| Max. Sebesség | 21000 ford./perc |
| Max. RCF | 46140 xg |
| Max. Kapacitás | 4x800 ml |
| Időzítő | 1–9 óra 59 perc |
| RPM/RCF konvertálás | Igen |
| Zaj (dB) | ≤ 65 |
| Hőmérséklet tartomány | -20-40°C |
| Acc/Dec | 10 féle |
| Sebesség Pontosság | ±20r/perc |
| Hőmérséklet pontosság | ±1°C |
| Feszültség (V/Hz) | AC 220V 50HZ/60HZ |
| Méretek (HxSzx Hmm) | 800x740x930 mm |
| Nettó tömeg (kg) | 300 kg |
| Tanúsítványok | CE, ISO és kalibrációs jelentés |
Illesztett rotorok YF21R-hez
| Rotor sz. | Rotor típusa | Max sebesség (r/perc) | Térfogat (ml) | Max RCF(g) |
21M-1
|
Szögrotor | 21000 | 12x10 | 44440 |
21M-2
|
Szögrotor | 20000 | 16x10 | 46140 |
21M-3
|
Szögrotor | 20000 | 8x30/20 | 42040 |
21M-4
|
Szögrotor | 20000 | 6x50 | 44700 |
21M-5
|
Szögrotor | 15000 | 8x50 | 27540 |
21M-6 |
Szögrotor | 15000 | 6x70 | 25480 |
21M-7
|
Szögrotor | 12000 | 8x100 | 19610 |
21M-8
|
Szögrotor | 11000 | 4x300 | 18120 |
21M-9 |
Szögrotor | 10000 | 6x300 | 15730 |
21M-10
|
Szögrotor | 9000 | 6x500 | 14860 |
21M-11
|
Lengő rotor | 4000 | 4x800 | 3450 |
21M-12 |
Lengő rotor | 15000 | 4x5 | 21670 |
21M-13
|
Lengő rotor | 13000 | 4x30 | 23580 |
21M-14
|
Lengő rotor | 10000 | 4x50 | 16240 |
Hozzáillő folyamatos centrifugális rotorok
| Termékszám | Rotor típusa | Max sebesség (rpm) | Térfogat (ml) | Max RCF(g) | Standard Flow | Letét |
| No30128 | Folyamatos centrifugális rotor | 17000 | 1000 | 31390xg | 285-350 ml/perc | 500 ml |
| No30129 | Folyamatos centrifugális rotor | 14000 | 1800 | 21710xg | 220-500 ml/perc | 500 ml |
| No30130 | Folyamatos centrifugális rotor | 8000 | 3000 | 9450xg | 220-500 ml/perc | 1600 ml |
| No30131 | Folyamatos centrifugális rotor | 8000 | 1800 | 8600xg | 220-500 ml/perc | 1000 ml |