YF21R
| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
| Antall: | |
YF21R 21000rpm/46140xG Hastighet,4*800ml,-20~40 °C Nedkjølt gulvstående sentrifuge, kontinuerlig rotor tilgjengelig,10 Acc/des
Funksjoner:
* 10 typer programmer og 10 typer akselerasjon og retardasjon for deg å velge;
* Mikrodatamaskinkontrollsystem, LED (digital) displaytemperatur, tid, hastighet;
* Automatisk elektrisk låsedeksel, kompakt struktur, superrask hastighet, ubalansert beskyttelse;
* Importert kompressor,fluorfri,dobbelsykluskjøling,kaldt og varmt vekslende enkelt, fri for miljøforurensning og presis temperaturkontroll;
* Børsteløs frekvensmotor som har stort dreiemoment, gratis vedlikehold, ingen pulverforurensning, rask hastighet opp og ned;
* Fleksibelt akseldrevet system som driver rotoren direkte, jevn i drift, lavt støynivå og liten vibrasjon;
* Sentrifugalhuset er laget av høykvalitetsstål, trygt og pålitelig.
YF21R teknisk parameter
| Maks. Fart | 21000rpm |
| Maks. RCF | 46140 xg |
| Maks. Kapasitet | 4x800ml |
| Timer | 1–9t59min |
| RPM/RCF Konverter | Ja |
| Støy(dB) | ≤ 65 |
| Temperaturområde | -20~40°C |
| Acc/des | 10 typer |
| Hastighetsnøyaktighet | ±20r/min |
| Temperaturnøyaktighet | ±1°C |
| Spenning (V/Hz) | AC 220V 50HZ/60HZ |
| Dimensjon (LxBx Hmm) | 800x740x930mm |
| Nettovekt (Kg) | 300 kg |
| Sertifikater | CE, ISO & Kalibreringsrapport |
Matchende rotorer for YF21R
| Rotor nr. | Rotortype | Maks hastighet (r/min) | Volum (ml) | Maks RCF(g) |
21M-1
|
Vinkelrotor | 21000 | 12x10 | 44440 |
21M-2
|
Vinkelrotor | 20000 | 16x10 | 46140 |
21M-3
|
Vinkelrotor | 20000 | 8x30/20 | 42040 |
21M-4
|
Vinkelrotor | 20000 | 6x50 | 44700 |
21M-5
|
Vinkelrotor | 15000 | 8x50 | 27540 |
21M-6 |
Vinkelrotor | 15000 | 6x70 | 25480 |
21M-7
|
Vinkelrotor | 12000 | 8x100 | 19610 |
21M-8
|
Vinkelrotor | 11000 | 4x300 | 18120 |
21M-9 |
Vinkelrotor | 10000 | 6x300 | 15730 |
21M-10
|
Vinkelrotor | 9000 | 6x500 | 14860 |
21M-11
|
Svingrotor | 4000 | 4x800 | 3450 |
21M-12 |
Svingrotor | 15000 | 4x5 | 21670 |
21M-13
|
Svingrotor | 13000 | 4x30 | 23580 |
21M-14
|
Svingrotor | 10000 | 4x50 | 16240 |
Matchende kontinuerlige sentrifugalrotorer
| Produktnr. | Rotortype | Maks hastighet (rpm) | Volum (ml) | Maks RCF(g) | Standard flow | Innskudd |
| No30128 | Kontinuerlig sentrifugalrotor | 17000 | 1000 | 31390xg | 285-350 ml/min | 500 ml |
| No30129 | Kontinuerlig sentrifugalrotor | 14000 | 1800 | 21710xg | 220-500 ml/min | 500 ml |
| No30130 | Kontinuerlig sentrifugalrotor | 8000 | 3000 | 9450xg | 220-500 ml/min | 1600 ml |
| No30131 | Kontinuerlig sentrifugalrotor | 8000 | 1800 | 8600xg | 220-500 ml/min | 1000 ml |