| Elérhetőség: | |
|---|---|
| Mennyiség: | |
Az MP-2500 mikrolemez centrifuga egy azonnali centrifuga, amelyet kifejezetten mikrolemezekhez terveztek.
Alkalmas:
0,2 ml-es PCR csőcsík
8×0,2 ml-es PCR csőcsíkok
96 vagy 384 lyukú PCR lemezek
Különféle szabványos PCR mikrolemezek (beleértve a szoknyás lemezeket is)
Jellemzők:
◆ Két üzemmód: behúzás és időzítés
◆ Azonnali gyorsítás 2800 ford./percre, és 6 mp-en belüli megállás elektronikus fékkel
◆ A fali cseppek gyorsan eltávolíthatók
◆ Hatékonyan javítja a PCR kísérlet eredményét
◆ A felső fedél 95°-os nyitása a könnyű kezelés érdekében
![]() |
6 mp múlva állj meg |
![]() |
Könnyen kezelhető | ||
![]() |
Inching és időzítési mód |
![]() |
Csendes futások közelében |
Műszaki adatok:
| Paraméterek Modell | MP-2500 |
| Feszültség | DC24V,2A |
| Időzítő | 1s ~ 99s (rövid pörgés) |
| Max. Sebesség | 2800 ford./perc |
| Max.RCF | 600xg |
| Max. Rotor sugara | 63 mm |
| Kapacitás | 8 × 0,2 ml-es PCR-csőcsíkok / 0,2 ml-es PCR-csövek / 2 × 96-lyukú PCR-lemez |
| Zajszint | ≤55 dB |
| Lassítási idő | 6s |
| Gyorsulási idő | ≤ 15 s |
| Hatalom | 48W |
Külső méretek (Szé × Mé × Ma) |
220x245x200 (mm) |
Megjegyzések: A készülékhez 2 db lemezadapter tartozik.