| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
| Aantal: | |
MP-2500 microplaatcentrifuge is een instantane centrifuge speciaal ontworpen voor microtiterplaten.
Het is geschikt voor:
PCR-buisstrip van 0,2 ml
8 PCR-buisjesstrips van 0,2 ml
PCR-platen met 96 of 384 putjes
Diverse standaard PCR-microplaten (inclusief rok)
Functies:
◆ Twee bedrijfsmodi: inching en timing
◆ Onmiddellijke acceleratie tot 2800 tpm en stop in 6 s met elektronische rem
◆ Wanddruppels verdwijnen snel
◆ Verbetert efficiënt het PCR-experimentresultaat
◆ Bovenklepopening 95° voor eenvoudige bediening
![]() |
Stop over 6 seconden |
![]() |
Eenvoudig te bedienen | ||
![]() |
Inching en timing-modus |
![]() |
Bijna stille runs |
Specificaties:
| Parameters Model | MP-2500 |
| Spanning | DC24V, 2A |
| Timer | 1s~99s (korte rotatie) |
| Max.Snelheid | 2800 tpm |
| Max.RCF | 600xg |
| Max.rotorradius | 63 mm |
| Capaciteit | 8 PCR-buisjesstrips van 0,2 ml / PCR-buisjes van 0,2 ml / 2 PCR-plaat met 96 putjes |
| Geluidsniveau | ≤55dB |
| Vertragingstijd | 6s |
| Acceleratie tijd | ≤ 15s |
| Stroom | 48W |
Externe afmetingen (B×D×H) |
220x245x200(mm) |
Opmerkingen: Instrument wordt geleverd met 2 plaatadapters.