| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
MP-2500 mikroplaka santrifüjü, mikroplaka için özel olarak tasarlanmış anlık bir santrifüjdür.
Aşağıdakiler için uygundur:
0.2ml PCR tüp şeridi
8×0.2ml PCR tüp şeritleri
96 oyuklu veya 384 oyuklu PCR plakaları
Çeşitli standart PCR mikroplakaları (etekli dahil)
Özellikler:
◆ İki çalışma modu: adım adım ilerleme ve zamanlama
◆ Elektronik fren ile 2800 rpm'ye anında hızlanma ve 6 saniyede durma
◆ Duvar damlacıkları hızla temizlendi
◆ PCR deneyi sonucunu etkili bir şekilde iyileştirir
◆ Kolay kullanım için üst kapak 95° açılabilir
![]() |
6 saniyede dur |
![]() |
Kullanımı kolay | ||
![]() |
Inching ve zamanlama modu |
![]() |
Neredeyse sessiz koşular |
Özellikler:
| Parametreler Model | MP-2500 |
| Gerilim | DC24V,2A |
| Zamanlayıcı | 1s~99s(Kısa Dönüş) |
| Maksimum Hız | 2800rpm |
| Maks.RCF | 600xg |
| Maks.Rotor Yarıçapı | 63 mm |
| Kapasite | 8×0,2ml PCR tüp şeritleri/0,2ml PCR tüpleri / 2×96 kuyucuklu PCR plakası |
| Gürültü Seviyesi | ≤55dB |
| Yavaşlama Süresi | 6'lı |
| Hızlanma Süresi | ≤ 15s |
| Güç | 48W |
Dış Boyutlar (G×D×Y) |
220x245x200(mm) |
Açıklamalar: Cihaz 2 plaka adaptörüyle birlikte gelir.