YF21R
| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
| Aantal: | |
YF21R 21000 tpm/46140xG snelheid, 4*800 ml, -20~40 °C gekoelde vloerstaande centrifuge, continue rotor beschikbaar, 10 Acc/Dec
Functies:
* 10 soorten programma's en 10 soorten versnelling en vertraging waaruit u kunt kiezen;
* Microcomputerbesturingssysteem, LED (digitaal) weergavetemperatuur, tijd, snelheid;
* Automatische elektrische slotafdekking, compacte structuur, supersnelle snelheid, onevenwichtige bescherming;
* Geïmporteerde compressor, fluorvrij, dubbele cycluskoeling, koud en warm wisselen gemakkelijk af, vrije milieuvervuiling en nauwkeurig in temperatuurregeling;
* Borstelloze frequentiemotor met groot koppel, gratis onderhoud, geen poedervervuiling, hoge snelheid op en neer;
* Flexibel asaangedreven systeem dat de rotor direct aandrijft, soepel in gebruik, laag geluidsniveau en kleine trillingen;
* Centrifugaallichaam is gemaakt van hoogwaardig staal, veilig en betrouwbaar.
YF21R Technische parameter
| Max. Snelheid | 21000 tpm |
| Max. RCF | 46140 xg |
| Max. Capaciteit | 4x800 ml |
| Timer | 1~9u59min |
| RPM/RCF-conversie | Ja |
| Ruis (dB) | ≤ 65 |
| Temperatuurbereik | -20~40°C |
| Acc/Dec | 10 soorten |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±20r/min |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±1°C |
| Spanning (V/Hz) | Wisselstroom 220V 50HZ/60HZ |
| Afmeting (LxBx Hmm) | 800x740x930mm |
| Netto gewicht (kg) | 300KG |
| Certificaten | CE-, ISO- en kalibratierapport |
Aangepaste rotoren voor YF21R
| Rotornr. | Rotortype | Maximale snelheid (r/min) | Volume (ml) | Maximale RCF(g) |
21M-1
|
Hoekrotor | 21000 | 12x10 | 44440 |
21M-2
|
Hoekrotor | 20000 | 16x10 | 46140 |
21M-3
|
Hoekrotor | 20000 | 8x30/20 | 42040 |
21M-4
|
Hoekrotor | 20000 | 6x50 | 44700 |
21M-5
|
Hoekrotor | 15000 | 8x50 | 27540 |
21M-6 |
Hoekrotor | 15000 | 6x70 | 25480 |
21M-7
|
Hoekrotor | 12000 | 8x100 | 19610 |
21M-8
|
Hoekrotor | 11000 | 4x300 | 18120 |
21M-9 |
Hoekrotor | 10000 | 6x300 | 15730 |
21M-10
|
Hoekrotor | 9000 | 6x500 | 14860 |
21M-11
|
Zwenkrotor | 4000 | 4x800 | 3450 |
21M-12 |
Zwenkrotor | 15000 | 4x5 | 21670 |
21M-13
|
Zwenkrotor | 13000 | 4x30 | 23580 |
21M-14
|
Zwenkrotor | 10000 | 4x50 | 16240 |
Bij elkaar passende continue centrifugaalrotoren
| Productnr. | Rotortype | Maximale snelheid (tpm) | Volume (ml) | Maximale RCF(g) | Standaard stroom | Borg |
| Nee30128 | Continue centrifugaalrotor | 17000 | 1000 | 31390xg | 285-350 ml/min | 500 ml |
| Nee30129 | Continue centrifugaalrotor | 14000 | 1800 | 21710xg | 220-500 ml/min | 500 ml |
| Nee30130 | Continue centrifugaalrotor | 8000 | 3000 | 9450xg | 220-500 ml/min | 1600 ml |
| Nee30131 | Continue centrifugaalrotor | 8000 | 1800 | 8600xg | 220-500 ml/min | 1000 ml |