YF21R
| Stok Durumu: | |
|---|---|
| Adet: | |
YF21R 21000rpm/46140xG Hız,4*800ml,-20~40 °C Soğutmalı Zemin Tipi Santrifüj, Sürekli Rotor Mevcut,10 Hız/Aralık
Özellikler:
* Seçebileceğiniz 10 çeşit program ve 10 çeşit hızlanma ve yavaşlama;
* Mikrobilgisayar kontrol sistemi, LED (dijital) ekran sıcaklığı, zamanı, hızı;
* Otomatik elektrikli kilit kapağı, kompakt yapı, süper hızlı hız, dengesiz koruma;
* İthal kompresör, flor içermez, çift çevrimli soğutma, kolayca soğuk ve sıcak geçiş, serbest çevre kirliliği ve sıcaklık kontrolünde hassas;
* Büyük torklu, bakım gerektirmeyen, toz kirliliği olmayan, hızlı yukarı ve aşağı hızlanan fırçasız frekans motoru;
* Rotoru doğrudan çalıştıran, düzgün çalışma, düşük gürültü ve küçük titreşim sağlayan esnek aks tahrikli sistem;
* Santrifüj gövdesi yüksek kaliteli çelikten yapılmış, güvenli ve güvenilirdir.
YF21R Teknik Parametre
| Maks. Hız | 21000rpm |
| Maks. RCF | 46140xg |
| Maks. Kapasite | 4x800ml |
| Zamanlayıcı | 1~9sa59dk |
| RPM/RCF Dönüştürme | Evet |
| Gürültü (dB) | ≤ 65 |
| Sıcaklık Aralığı | -20~40°C |
| Hız/Aralık | 10 Çeşit |
| Hız Doğruluğu | ±20 dev/dak |
| Sıcaklık Doğruluğu | ±1°C |
| Gerilim (V/Hz) | AC 220V 50HZ/60HZ |
| Boyut (UxGx Hmm) | 800x740x930mm |
| Net Ağırlık (Kg) | 300kg |
| Sertifikalar | CE, ISO ve Kalibrasyon raporu |
YF21R için Uyumlu Rotorlar
| Rotor No. | Rotor Tipi | Maksimum Hız (dev/dak) | Hacim(ml) | Maksimum RCF(g) |
21M-1
|
Açılı Rotor | 21000 | 12x10 | 44440 |
21M-2
|
Açılı Rotor | 20000 | 16x10 | 46140 |
21M-3
|
Açılı Rotor | 20000 | 8x30/20 | 42040 |
21M-4
|
Açılı Rotor | 20000 | 6x50 | 44700 |
21M-5
|
Açılı Rotor | 15000 | 8x50 | 27540 |
21M-6 |
Açılı Rotor | 15000 | 6x70 | 25480 |
21M-7
|
Açılı Rotor | 12000 | 8x100 | 19610 |
21M-8
|
Açılı Rotor | 11000 | 4x300 | 18120 |
21M-9 |
Açılı Rotor | 10000 | 6x300 | 15730 |
21M-10
|
Açılı Rotor | 9000 | 6x500 | 14860 |
21M-11
|
Salıncak Rotoru | 4000 | 4x800 | 3450 |
21M-12 |
Salıncak Rotoru | 15000 | 4x5 | 21670 |
21M-13
|
Salıncak Rotoru | 13000 | 4x30 | 23580 |
21M-14
|
Salıncak Rotoru | 10000 | 4x50 | 16240 |
Uyumlu Sürekli Santrifüj Rotorlar
| Ürün No. | Rotor Tipi | Maksimum Hız (rpm) | Hacim(ml) | Maksimum RCF(g) | Standart Akış | Mevduat |
| No30128 | Sürekli Santrifüj Rotor | 17000 | 1000 | 31390xg | 285-350ml/dak | 500 ml |
| No30129 | Sürekli Santrifüj Rotor | 14000 | 1800 | 21710xg | 220-500ml/dak | 500 ml |
| No30130 | Sürekli Santrifüj Rotor | 8000 | 3000 | 9450xg | 220-500ml/dak | 1600 ml |
| No30131 | Sürekli Santrifüj Rotor | 8000 | 1800 | 8600xg | 220-500ml/dak | 1000 ml |