YF21R
| Dostępność: | |
|---|---|
| Ilość: | |
YF21R 21000 obr./min/46140xG Prędkość, 4*800 ml, -20 ~ 40°C Wirówka wolnostojąca z chłodzeniem, dostępny rotor ciągły, 10 przyspieszeń/grudzień
Cechy:
* 10 rodzajów programów i 10 rodzajów przyspieszania i zwalniania do wyboru;
* Mikrokomputerowy system sterowania, wyświetlacz LED (cyfrowy) temperatura, czas, prędkość;
* Automatyczna pokrywa zamka elektrycznego, zwarta konstrukcja, superszybka prędkość, niezrównoważona ochrona;
* Importowana sprężarka, bez fluoru, dwucyklowe chłodzenie, łatwe naprzemienne chłodzenie i gorące, wolne od zanieczyszczeń środowisko i precyzyjna kontrola temperatury;
* Bezszczotkowy silnik częstotliwościowy zapewniający duży moment obrotowy, bezpłatną konserwację, brak zanieczyszczeń proszkiem, szybkie zwiększanie i zmniejszanie prędkości;
* Elastyczny układ napędzany osią, który bezpośrednio napędza wirnik, zapewnia płynną pracę, niski poziom hałasu i niewielkie wibracje;
* Korpus odśrodkowy wykonany jest z wysokiej jakości stali, bezpieczny i niezawodny.
Parametr techniczny YF21R
| Maks. Prędkość | 21000 obr./min |
| Maks. RCF | 46140 xg |
| Maks. Pojemność | 4x800ml |
| Regulator czasowy | 1~9h59min |
| Konwersja obrotów/RCF | Tak |
| Hałas (dB) | ≤ 65 |
| Zakres temperatur | -20 ~ 40°C |
| Przychod/grudzień | 10 rodzajów |
| Dokładność prędkości | ±20 obr./min |
| Dokładność temperatury | ±1°C |
| Napięcie (V/Hz) | AC 220 V 50 Hz/60 Hz |
| Wymiary (DxSx Hmm) | 800x740x930mm |
| Waga netto (kg) | 300 kg |
| Certyfikaty | Raport CE, ISO i kalibracji |
Dopasowane wirniki do YF21R
| Nr wirnika | Typ wirnika | Maksymalna prędkość (obr./min) | Objętość (ml) | Maks. RCF (g) |
21M-1
|
Wirnik kątowy | 21000 | 12x10 | 44440 |
21M-2
|
Wirnik kątowy | 20000 | 16x10 | 46140 |
21M-3
|
Wirnik kątowy | 20000 | 8x30/20 | 42040 |
21M-4
|
Wirnik kątowy | 20000 | 6x50 | 44700 |
21M-5
|
Wirnik kątowy | 15000 | 8x50 | 27540 |
21M-6 |
Wirnik kątowy | 15000 | 6x70 | 25480 |
21M-7
|
Wirnik kątowy | 12000 | 8x100 | 19610 |
21M-8
|
Wirnik kątowy | 11000 | 4x300 | 18120 |
21M-9 |
Wirnik kątowy | 10000 | 6x300 | 15730 |
21M-10
|
Wirnik kątowy | 9000 | 6x500 | 14860 |
21M-11
|
Wirnik obrotowy | 4000 | 4x800 | 3450 |
21M-12 |
Wirnik obrotowy | 15000 | 4x5 | 21670 |
21M-13
|
Wirnik obrotowy | 13000 | 4x30 | 23580 |
21M-14
|
Wirnik obrotowy | 10000 | 4x50 | 16240 |
Dopasowane ciągłe wirniki odśrodkowe
| Nr produktu | Typ wirnika | Maksymalna prędkość (rpm) | Objętość (ml) | Maks. RCF (g) | Standardowy przepływ | Depozyt |
| Nr 30128 | Ciągły wirnik odśrodkowy | 17000 | 1000 | 31390xg | 285-350ml/min | 500ml |
| Nr 30129 | Ciągły wirnik odśrodkowy | 14000 | 1800 | 21710xg | 220-500ml/min | 500ml |
| Nr 30130 | Ciągły wirnik odśrodkowy | 8000 | 3000 | 9450xg | 220-500ml/min | 1600ml |
| Nr 30131 | Ciągły wirnik odśrodkowy | 8000 | 1800 | 8600xg | 220-500ml/min | 1000ml |